Ramosovi končí po sezoně smlouva, novou stále nemá. Jen otázka času, tvrdí zdroj AS

Čas 29. 10. 2020, 11:20 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Sergio Ramos v akci
Sergio Ramos v akci

Real Madrid s Ramosem a bezz Ramose, to jsou dva úplně jiné týmy. Kapitán madridského klubu je nejen skvělým hráčem, ale také příkladným lídrem na hřišti i mimo něj. Proto může působit zvláštně, že ještě nepodepsal novou smlouvu. Fanoušci se ale (snad) nemusí strachovat.

Sergio Ramos má smlouvu do konce aktuální sezony. Podle zákulisních informací je po odchodu Garetha Balea právě Španěl hráčem, který má v týmu nejvyšší výplatu. Těžko to ovšem může někdo zpochybnit. Ramos je skutečně klíčovým hráčem klubu se vším všudy.

Ostatně prezident Realu Madrid Florentino Pérez má jasno. Po zisku mistrovského titulu nenechal nikoho na pochybách, co si o Ramosovi myslí. „Sergio Ramos ukončí kariéru v Realu Madrid. Bude pokračovat tak dlouho, jak bude chtít. Je více než kapitánem,“ tvrdil Pérez.

Mnoho fanoušků i expertů mělo za to, že po sezoně Ramos smlouvu prodlouží. To se zatím nestalo. „Je to jen otázka času. Nebyla na to ideální příležitost i vzhledem k okolnostem, ale Ramos je s Pérezem v podstatě domluvený,“ prozradil k situaci zdroj madridského deníku AS.

Přesto se podle některých médií představy klubu a hráče mírně lišily. Real má totiž ve zvyku fotbalistům nad 30 let prodlužovat kontrakty pouze o rok. Ramos požaduje alespoň dvouletou smlouvu.

Vzhledem k posledním informacím a vyjádřením jak prezidenta Péreze tak samotného Ramose se ale opravdu fanoušci nemusí obávat, že by o svou modlu přišli. Sergio Ramos je připravený nadále řídit obranu královského klubu. Uvidíme, kdy přijde oficiální razítko.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!