Real v srdci

Aktuální číslo

Král Paco Gento

V 1. díle roku 2022 si zavzpomínáme na legendárního Paca Genta. Jaký prožil příběh a jak o něm mluví ostatní? V reportáži přímo z Madridu si přiblížíme oslavy titulu a v rozhovoru se ptáme novináře Karla Häringa na finále LM.

Všechna vydání

1/2022 - Paco Gento

Legenda Paco Gento. Reportáž z mistrovského Madridu. Rozhovor s Karlem Häringem.

4/2021 - Rok 2021

Rok 2021 a Real Madrid. Reportáž z Madridu. Pět významných událostí a pět skvělých příběhů.

3/2021 - Přestupy

Přestupy a Real Madrid. Čeští hráči blízko Los Blancos. Rozhovor s novinářem Janem Podroužkem.

2/2021 - Luka & Toni

Detailní příběh Modriće s Kroosem. Šéf Realu Pérez a kontroverze. Slovenský velikán Peter Dubovský.

1/2021 - Z ikon trenéři

Ikony Realu Madrid, ze kterých se stali trenéři. Unikátní příběh Fede Valverdeho. Nevídané finále Copa del Rey.

Představení Realu v srdci

Obsah Realu v srdci je jiný, než jste zvyklí číst na internetových portálech. V magazínovém formátu si můžeme dovolit mnohem delší a podrobnější texty, za kterými stojí opravdu velké úsilí. Proto věřím, že vás články zaujmou a vtáhnou. To je naším cílem.

Tomáš Podvín
zakladatel Realu v srdci

Unikátní příběhy

Podrobně rozebraná témata, která vtáhnou a nepustí. Těšit se můžete na příběhy s aktuální tématikou i nadčasové kousky a biografie hráčů či trenérů Realu.

Real a čísla

Statistické zajímavosti spojené s Realem Madrid a rovněž srovnání s rivaly. V 1. čísle se věnujeme klíčovým defenzivním ukazatelům v La Lize i Lize mistrů.

Úderné komentáře

Autorské komentáře nemohou chybět. Věnovat se v nich budeme ožehavým tématům a pokusíme se přinést vždy i informace, které nejsou na první pohled zřejmé.

Historie

Real Madrid má pozoruhodnou historii. Mnohé příběhy jsou slavné, dost z nich ale zůstalo nezaslouženě zapomenuto. My je připomeneme.

Další zajímavosti

Barometr Realu Madrid, informace o hráčích na hostováních, rubrika Zaostřeno na či závěr nevážně. A ani to není všechno. Přesvědčte se sami.

Mohlo by vás zajímat

Pro koho je Real v srdci určen?

Pro všechny fotbalové fanoušky! Logicky jde v první řadě o příznivce Realu Madrid. Věříme ovšem, že zajímavé příběhy zaujmou i fanoušky jiných klubů.

Jak často bude Real v srdci vycházet?

Jak je zmíněno v úvodu, jedná se o čtvrtletník, bude tedy vycházet vždy jednou za tři měsíce. Díky tomu můžeme zaručit kvalitu. První číslo vyšlo 1. března, další číslo vyjde 1. června, třetí následně 1. září a konečně čtvrté číslo pak 1. prosince.

Bude se za Real v srdci platit?

Chtěli bychom, aby byl magazín pro všechny fanoušky zdarma. Věříme, že to dokážeme. Cílem Realu v srdci určitě není vydělávat velké peníze.

Bude Real v srdci pouze online?

Real v srdci je primárně online časopis. Zvažujeme ovšem vydání památeční limitované edice v tištěném vydání. Rozhodneme se podle zájmu fanoušků.