Jonathan Barnett: Možnost hostování Garetha? Nejlepší hráči na světě na hostování nechodí

Čas 21. 07. 2020, 01:46 | Autor Hawk | Zdrojmarca.com, twitter.com
Gareth Bale
Gareth Bale

LaLiga skončila a letní přestupové období je v plném proudu. Jedním z nejvíce probíraných můžu je Gareth Bale. Ten se v posledním zápase nevešel ani do finální nominace. Agent Garetha Balea ovšem všechny fámy o přestupu popřel.

„Gareth Bale nikam nepůjde. Má zde dvouletý kontrakt a v Madridu se mu líbí. Stále je stejně dobrý, jako kdokoliv jiný v týmu," řekl na úvod Jonathan Barnett.

Bale skoro celou sezónu proseděl na lavičce. Po koronavirové pauze šlo Realu v každém zápase o všechno. V tomto těžkém období nastoupil Gareth Bale jen jednou v základní sestavě. I k této situaci se agent Garetha vyjádřil. „Bale je stále skvělý hráč, ale Zidane ho nechce stavět. Žádná nenávist mezi nimi ovšem není. Gareth trénuje každý den na 100 % a vždy je připraven. Zinedine Zidane je velmi úspěšný trenér a jeho rozhodnutí musíme respektovat." 

Podle Barnetta už pár nabídek za Garetha přišlo. Ano, pár nabídek už jsme měli, ale na světě je jen pár klubů, kteří si ho mohou dovolit podepsat."

Na závěr ještě Jonathan potvrdil, že hostování nepřichází v úvahu. „Gareth Bale patří mezi nejlepší hráče na světě a nejlepší hráči na světě na hostování nechodí." 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!