Dozvuky po Leganésu: Vynikající Rodrygo, Ramosova šňůra a kdy bude Casemiro odpočívat?

Čas 31. 10. 2019, 08:58 | Autor podvinho
Rodrygo slaví gól
Rodrygo slaví gól

Zápas s Leganésem přinesl fanouškům Realu Madrid spoustu radosti. Jasná výhra 5:0, velmi dobrý týmový výkon a k tomu hned několik výborných individuálních představení. Pojďme se podívat na několik střípků z posledního utkání Bílého baletu.

Sergio Ramos a gól v další sezoně

Kapitán Realu Sergio Ramos se včera trefil díky opakované penaltě a zaznamenal tak gól v 16. sezoně po sobě. Dva ročníky se počítají ještě z dresu Sevilly a hned 14 z toho bílého. U Ramose ale již dávno nejde o překvapivou informaci, střílet góly prostě umí. Z aktivních obránců La Ligy jich má na svém kontě jednoznačně nejvíce - 62. Druhý Piqué nastřílel branek 28, třetí Marcelo 25. Historicky je nejlepší jiná legenda Realu Fernando Hierro, svém kontě má zatím nedostižných 106 gólů. Zvedni tu rukavici, Sergio!

Rodrygův luxusní průměr

Brazilec Rodrygo oslňuje. Jeho příběh ost nápadně připomíná loňskou pohádku Viníciuse. Málokdo čekal, že by mohl tak brzy být mezi důležitými muži týmu, ale stalo se. Minimálně v posledních dvou zápasech Rodrygo patřil mezi nejlepší na hřišti. A navíc ukazuje efektivitu. V La Lize mu zatím stačí na gól jen 66 odehraných minut. Jde samozřejmě o malý vzorek, ale nástup je to parádní! Tak udržet, chlape!

Gól střílí... Jović... A on platí!

KONEČNĚ! Velké oddechnutí pro fanoušky a hlavně samotného Luku Joviće. Mladý útočník přišel s vizitkou kanonýra, kterou zatím, i kvůli VAR, nepotvrzoval. Rovněž proti Leganésu mu jeden gól nebyl kvůli ofsajdu uznán, v dalším případě si ale již vše pohlídal a hlavou skóroval. Co na tom, že šlo o branku na 5:0, minimálně pro srbského talentovaného fotbalistu měla určitě velkou hodnotu.

Casemiro a odpočinek? Dejte pokoj

Naprosto klíčový muž pro Zidanův tým. To je Casemiro. Tomu odpovídá také fakt, že právě Brazilec hraje sezonu prakticky bez střídání. K tomu zvládá zápasy za Brazílii. Nebyl by čas na odpočinek? „Nevím, kdy si Casemiro odpočine, ale teď ne,“ má jasno Zizou. „Chci hrát každý zápas,“ má ještě jasněji Case. Jak říká Sádio Mané, „únava je jen o hlavě“. A my dodáváme z pralesu: „Je to psychický!“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!