Casemiro vzpomíná, jak se mu změnil život v Realu: Rozhodlo 17 minut proti Dortmundu

Čas 21. 03. 2021, 12:14 | Autor Adam | Zdrojmarca.com
Casemiro slaví gól
Casemiro slaví gól

Dnes je neoddiskutovatelnou oporou Realu Madrid. Trenér Zinedine Zidane si bez něj nedokáže představit sestavu. Také Casemiro ale musel v minulosti přesvědčovat vedení i trenéry o svých kvalitách. Brazilec nyní zavzpomínal na zápas, který mu změnil život.

V sezóně 2013/14 byl defenzivní středopolař v Realu pouze hráčem do rotace, poněvadž teprve nedávno dorazil z brazilského Sao Paula. Avšak v zápase proti Borussii Dortmund dostal prostor na posledních 17 minut, ve kterých Real Madrid držel těsné vedení ve čtvrtfinále Ligy mistrů.

Casemiro čelil hráčům jako Marco Reus, Henrikh Mkhitaryan či Róbert Lewandowski. Byla to pro něj velká šance se předvést. A povedlo se mu to vskutku bravurně. Ukázkovým způsobem zastavoval jeden útok BVB za druhým. Nebýt Casemira, Real Madrid by možná nikdy nedokráčel pro La Décimu.

„Vždy jsem říkal, že právě tento zápas s BVB mi změnil život. Cítil jsem, že toto je příležitost se ukázat celému Realu Madrid. Měl jsem na to 17 minut, takže než jsem nastoupil, řekl jsem si sám pro sebe ´Casemiro, tahle šance se nemusí opakovat, takže do toho dej všechno´,“ vzpomíná opora Los Blancos.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!