Bizarní příběh Jesého Rodrígueze: Expřítelkyně ho srazila autem, přesto jí požádal o ruku

Bizarní příběh Jesého Rodrígueze: Expřítelkyně ho srazila autem, přesto jí požádal o ruku
Jesé Rodríguez je mistrem bizarních příběhů

Jesé Rodríguez. Nový Cristiano Ronaldo. Nebo také Jey M. Jesého můžete znát pod více přezdívkami, pamatovat si ho pak můžete pro jeho rychlost, dribling nebo také pro několik bizarních kauz mimo fotbalové trávníky.

A právě na jeho nefotbalový život se podíváme v tomto článku. Jde totiž o směs skutečně nevšedních historek a příběhů.

Bleskový start

Jesého nástup na největší fotbalovou scénu byl neuvěřitelný, když stihl převážně jako střídající hráč vstřelit 8 branek. Fanoušci Bílého baletu si ho ihned zamilovali. A chválou vůbec nešetřili.

Právě tady vznikla přezdívka „Nový Ronaldo“. Ovšem jak rychle mladý Španěl nastoupil, stejně rychle přišel strmý pád.

V odvetě osmifinále Ligy mistrů proti Schalke v sezoně 2013/14 si při souboji se Seadem Kolašinacem přetrhl vazy v koleni – jedno z nejhorších zranění pro fotbalisty, doba rekonvalescence se odhaduje na dlouhé měsíce.

Jesé se již nikdy nedokázal vrátit na úroveň před vážným zraněním. Upřímně, ani se k ní zdaleka nepřiblížil. Španělský fotbalista si určitě nepomohl ani ne zrovna vzorovým životem mimo hřiště.

Výbuch, dítě, zpěv

První bizarní moment přišel týden po zranění. V Jesého bytě došlo k explozi v důsledku úniku plynu a z bytu jej dostali až přivolaní hasiči. Jesé se již nikdy řádně nevrátil do své formy před zraněním.

Naopak propadl slávě, penězům, ženám či hudbě. Udělal si také první dvě děti. Prvního syna hrdě pojmenoval Jesé Jr.

O druhém dítěti se dozvěděl přes Instagram, kam jeho samozřejmě již bývalá přítelkyně přidala fotku s jejich novorozeným synem a do hashtagů napsala #oursonishere & #jeserodiguez. Originální.

Fotbal a rodičovství šlo však stranou. Jesé začal pokukovat po slávě jinde. Pod pseudonymem „Jey M“ vydal několik popových písní, dá-li se to tak vůbec nazvat.

S úspěchem se příliš nepotkal, nicméně narazil na svou osudovou ženu Aurah Ruiz, hvězdu španělských reality show. A tady začala jeho spanilá jízda.

Každopádně i přes to, že fotbal byl pro Jesého na vedlejší koleji, hráčův agent dokázal nemožné. Za 25 milionů euro jej odkoupilo Paris Saint Germain.

Fotbalista s sebou do francouzské metropole samozřejmě bere Aurah, a ačkoliv se objevují ihned na titulních stránkách francouzského bulváru spekulace o podvádění, zplodí s ní své první společné dítě a zároveň svého třetího syna.

5 tisíc euro za SMS

Jak již bylo řečeno, Jesého fotbal již tolik nebavil. V PSG se tak samozřejmě neprosadil, místo toho byl poslán na hostování do Stoke City. Z města lásky se stěhoval do zapršené a o poznání chladnější Británie.

Nejen to má za dočinění rozchod s partnerkou Aurah, která se evidentně velmi hněvala, až Jesého poslala k soudu za neplacení alimentů.

Výše bylo uvedeno, že Aurah je hvězdou realitních show. Během procesu se přihlásila do další – španělské verze Vyvolených. Ve vile vydržela celých 71 dnů, než vypadla formou diváckého hlasování.

O pár dní později se její bývalý partner přiznal, že utratil 5 tisíc euro za SMSky, aby Aurah z reality show vypadla. A to nebylo všechno. Svou expartnerku taktéž soudně napadl za urážku na cti a požadoval pro ní až 5 let ve vězení.

Spor se táhl zhruba dva roky. Nakonec si od soudu odnesla 9 dnů veřejně prospěšných prací. To by ale nebyl pořádný bizár, aby od soudu nevyšla znepřátelená dvojice ruku v ruce a před překvapeným tiskem se políbila.

Abych vás uvedl do časového děje, nyní se nacházíme již v roce 2020 a Jesé není na žádném hostování, ale působí v PSG. Ovšem toto působení se pomalu blíží ke svému konci…

Na 31. narozeniny své krásky naplánuje dovolenou na Kanárských ostrovech. Porušil tak lockdownová opatření a šéfům v PSG došla trpělivost a se španělským křídelníkem rozvázali smlouvu. To by ale nebylo vše, opět.

Po návratu z dovolené navštíví Aurah svého partnera doma, aby jej načapala inflagranti se svou kamarádkou na gauči. Vzteky bez sebe napadne dvojicí tyčí a s Jesém se samozřejmě rozchází. Vrací se ke svému životu v televizi.

Jesé se však nehodlá vzdát a živě jí do televize zavolá, aby jí přesvědčil k návratu. Bohužel neúspěšně.

Srážka autem a svatba

Jakožto volný hráč se Jesé upsal druholigovému Las Palmas, ve kterém po letech podává solidní výkony a zdá se, že ho fotbal zase trochu zajímá a baví.

Přichází však další šok – Jesé je sražen autem a dle všeho za volantem neseděl nikdo jiný než Aurah Ruiz. Myslíte si, že už nás Jesé ničím nepřekvapí? Tak to jste na omylu.

Minulý rok dvojice znovu zcela šokovala, když se dala opět dohromady (stíháte ještě počítat, pokolikáté už?) a navíc rovnou oznámila svatbu. K tomu přidala i očekávání miminka.

Až si někdy budete říkat, že je něco nemožné, vzpomeňte si na Jesého příběh. A bylo by překvapením, kdyby byl u svého konce…

Podpoř naši tvorbu

Články jako tento nám zabírají spoustu času. Děláme to rádi, pokud bys nás podpořil, budeme ale moc rádi. Nechceme to jen tak. Prohlédni si nabídku našeho merche a pokud některý zakoupíš, podpoříš tím fungování portálu. Díky!

Křestním jménem Adam je fotbalový nadšenec, který miluje fotbal jako takový a sleduje aktivně prakticky veškeré soutěže v Evropě, ovšem nejbližší mu je „španělský ťukec“. Dále velmi pozorně sleduje mladé naděje. Realu fandí odmala, kdy ho k bílé přivedl první velký idol El Fenomeno.


3 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Španělsko na EURO 2024: Madridistas, překvapení v nominaci i šance týmu na triumf
Podcasty BilyBalet.cz

Španělsko na EURO 2024: Madridistas, překvapení v nominaci i šance týmu na triumf

Je to tady, EURO 2024 startuje! Ve 32. dílu podcastu Golazo jsme se proto zaměřili na španělskou reprezentaci. Jaká překvapení…
Bývalý obránce Realu Madrid se chce vrátit na Bernabéu. Klub se soustředí na Daviese
Bývalí hráči Realu

Bývalý obránce Realu Madrid se chce vrátit na Bernabéu. Klub se soustředí na Daviese

Na začátku své kariéry byl Theo Hernández jednou z největších sázek Realu Madrid na pozici obránce. Hernández, produkt mládežnické akademie…
SPECIÁL k finále Ligy mistrů: Analýza Realu i BVB, zajímavosti a klíčové duely
Exkluzivně

SPECIÁL k finále Ligy mistrů: Analýza Realu i BVB, zajímavosti a klíčové duely

Vyvrcholení klubové sezony 2023/2024 se blíží. V sobotu se proti sobě ve Wembley postaví Real Madrid a Borussia Dortmund ve…
MARCA: (Téměř) dokonalá sezóna „budoucího trenéra Realu Madrid“
Bývalí hráči Realu

MARCA: (Téměř) dokonalá sezóna „budoucího trenéra Realu Madrid“

Bayer Leverkusen v sobotu vyhrál Německý pohár a může se tak pochlubit národním doublem pro sezonu 2023/24. Takový start Xabiho…