Klopp se omluvil za komentáře na stadion Alfredo Di Stéfano: Nemyslel jsem to zle

Čas 14. 04. 2021, 10:10 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Jürgen Klopp na tiskové konferenci
Jürgen Klopp na tiskové konferenci

Sám vůbec neočekával, jakou jeho slova spustí odezvu. Jenže komentáře trenéra Liverpoolu Jürgena Kloppa o tom, že stadion Alfredo Di Stéfano je pouhým tréninkovým hřištěm, se mnoha lidí dotkly. Sám německý kouč se před odvetným duelem zachoval férově a omluvil se.

Jürgen Klopp si na stadion, kde kvůli rekonstrukci Santiaga Bernabéa hraje Real Madrid celou sezonu, postěžoval už před zápasem. Po utkání toto vyhlášení ještě přiživil.

Bylo to dnes divné, fakt divné. Situace se stadionem byla zvláštní, ale Anfield je alespoň normální stadion a to pro nás bude dobré,“ vyjádřil se po prohře 1:3 kouč The Reds.

Zatímco jeho protějšek Zinedine Zidane zůstal chladným a pouze Kloppovi vzkázal, že Real je na svůj stadion hrdý, například Jorge Valdano se za tyto komentáře do Němce ostře pustil. Stížnosti na Estadio Alfredo Di Stéfano se nelíbily ani fanouškům, navíc Kloppův výrok působil alibisticky.

Trenér Liverpoolu se snažil vše uvést na pravou míru před odvetným zápasem. „Lidé kolem toho udělali zbytečně velký humbuk. Nemyslel jsem to zle. Pokud je Di Stéfano stadionem, kde Real chce hrát, je to pro mě naprosto v pořádku. Vím, z jakého důvodu tam hrají,“ tvrdil Klopp.

„Vím, že rekonstruují Santiago Bernabéu. To je vše v pohodě. Ale upřímně musím říct, že udělat z toho velký příběh, je vtip. Každopádně chci říct, že pokud se někoho mé vyjádření dotklo, tak se omlouvám. To nebylo mým záměrem,“ uzavřel německý kouč.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!