Zidane: Mezi Ramosem a Ronaldem není žádný problém. Soustředíme se na derby

Zidane: Mezi Ramosem a Ronaldem není žádný problém. Soustředíme se na derby

Zinedine Zidane odmítá spekulace ohledně dusna v kabině kvůli rozdílným názorům Sergia Ramose a Cristiana Ronalda. Trenér Realu to vnímá jako něco běžného, co je jen problémem novinářů. Podívejte se, co řekl trenér Bílého baletu před sobotním derby s Atlétikem Madrid.

Jaká je forma Realu Madrid před derby s Atlétikem?
Tým vypadá velmi dobře. Postrádáme několik hráčů, ale pomaličku se vrací zpátky. Vyhlížíme derby v dobré kondici. Víme, že to je důležitý zápas jako vždycky. Pro někoho mimo tým je to výjimečný zápas, ale jde jako vždy jen o tři body a my je chceme získat. Musíme hrát celých 90 minut na plný plyn. Neřeknu vám, jakým způsobem chceme vyhrát. Bude to vyhrocený zápas jako každé derby. Doufám, že to bude dobrý fotbal. Všichni se budou snažit vyhrát. Analyzovali jsme si zápas stejně jako každý jiný, ne jen kvůli tomu, že jde o Atlético. Budeme chtít hrát naši hru.

Jaká je forma Atlétika? Nejsou slabší než loni?
Myslím, že jejich tým vypadá silně. Nejsou slabší. Vypadají, že ví, co dělají. Budou hrát dobrý zápas. Pokusí se nám vše maximálně znesnadnit. Nemyslím si, že by bylo Atlético slabší než loni.

Okolo Realu Madrid je hodně spekulací. Má to vliv na váš tým?
Takové spekulace nás neovlivní. Víme, že je hodně spekulací kolem Madridu, ale my jsme nad tím. Jsme soustředěni. Nechystáme se lidem říkat, aby neměli své názory. Jsme odpočatí a chceme jen hrát a vidět dobrý zápas.

Existuje spor mezi Ramosem a Ronaldem?
Na to nebudu reagovat. Je dobře, že máme dva hráče, kteří píšou historii tohoto klubu. Oba se vzájemně respektují. Jeden řekl něco a druhý také a je jen na vás o tom diskutovat. My jsme uvolnění a myslíme jen na derby. Sergio je inteligentní a může říci, co chce. Totéž platí o Cristianovi. Jsou to bystří kluci, kteří jsou spolu dlouho a hodně spolu vyhráli. Není vůbec problém, když si jeden z nich občas myslí něco jiného než ten druhý. Není žádný problém mezi Cristianem a Sergiem. Pokud si to nemyslíte, pletete se. Je to součást fotbalu.

Co si myslíte o formě útočníků?
Trénují a dávají do všeho velké úsilí. Není pravda, že nedávají góly, jen jich dávají méně. Dali góly v Lize mistrů, ale v La Lize jich tolik nebylo. Šance přijdou a jsem si jistý, že oni se chytí.

Jak to vypadá s Baleem?
Chce moc pomoci týmu. Myslím si, že jeho zranění není vážné. Myslím, že bude chybět jen už asi čtyři dny a potom bude fit. Jsem si jistý, že se vrátí silnější a příští týden bude v pořádku a k dispozici pro zbytek sezóny.

A co zranění Modriće, Carvajala a Navase?
Modrić a Carvajal jsou v pořádku. Dani je připravený chvíli hrát a vynechal reprezentační pauzu, protože bylo pro něj lepší na sobě pracovat zde. Navas pracuje na sobě na hřišti každý den. Neřeknu vám ale, kdy bude schopný znovu hrát.  


Zdroj: realmadrid.com, as.com

10 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Xavi: Z Realu máme velký respekt, ale musíme v Madridu vyhrát
La Liga

Xavi: Z Realu máme velký respekt, ale musíme v Madridu vyhrát

Tiskovou konferenci za sebou má i trenér Barcelony Xavi. Podle něj jde v El Clásiku o hodně, Barcelona hraje o šanci…
Nominace: Real Madrid – FC Barcelona. V nominaci Carvajal i Mendy, vrací se Tchouaméni
La Liga

Nominace: Real Madrid – FC Barcelona. V nominaci Carvajal i Mendy, vrací se Tchouaméni

Carlo Ancelotti zveřejnil nominaci na zápas proti Barceloně (neděle od 21 hodin na Nova Sport 4). Zápas se bude hrát…
Ancelotti: Každý má právo na názor. Ale když chceme být úspěšní, víme, co udělat
La Liga

Ancelotti: Každý má právo na názor. Ale když chceme být úspěšní, víme, co udělat

Carlo Ancelotti dnes ve Valdebabas podstoupil tiskovou konferenci před zítřejším El Clásikem. Přinášíme to nejdůležitější, co trenér Los Blancos řekl,…
RELEVO: Ancelotti musí udělat dvě až tři změny v sestavě pro El Clásico
La Liga

RELEVO: Ancelotti musí udělat dvě až tři změny v sestavě pro El Clásico

Únava po středeční bitvě na Etihad Stadium na některé hráče dolehla více, než na ostatní, ovšem o El Clásico nechce…