REPREZENTACE: Jak si vedlo všech 13 hráčů povolaných plnit si své povinnosti?

Čas 15. 11. 2017, 15:20 | Autor S3F1K | Zdrojrealmadrid.com
Marcelo
Marcelo

Shrnutí všech zápasů, do kterých během reprezentační pauzy zasáhli hráči Realu Madrid.

Španělsko - Kostarika (5:0)

Rusko - Španělsko (3:3)

Celkem čtyři hráči Realu Madrid zasáhli do těchto zápasů. V prvním zápase domácí nedali hostům žádnou šanci a v Málaze zvítězili jasně 5:0. Po tomto zápase se od spoluhráčů odtrhl Isco, který si ze souboje s Kostarikou odnesl zranění. Nejedná se ovšem o nic vážného a Isco dnes (15.11., pozn. redakce) normálně trénoval se zbytkem týmu, čili na derby bude připraven. Ve druhém utkání se blýskl kapitán Ramos, který proměnil dva pokutové kopy. Asensio i Nacho hráli celých 90 minut, Ramos střídal po necelé hodině hry.

Chorvatsko - Řecko (4:1)

Řecko - Chovatsko (0:0)

Chorvaté zvládli první zápas, když jasně přejeli hosty z Řecka v poměru 4:1. Gólem se na tom podílel i Luka Modrić, který vedl svůj národní tým do obou zápasů coby kapitán. V odvetě si výsledek již Modrić a spol. pohlídali a jednalo se spíše o formalitu. Chorvaté si tedy mohou zamluvit letenky do Ruska.

Francie - Wales (2:0)

Německo - Francie (2:2)

Poslední vícemistři Evropy si napřed na domácím hřišti poradili s hosty z Walesu a poté se postavili posledním mistrům světa z Neměcka. Do tohoto zápasu zasáhl za domácí Toni Kroos, za hosty pak vedl tým jako kapitán stoper, Raphaël Varane. Oba hráči se ale rozešli smírně, zápas skončil 2:2. Jak Kroos, tak i Varane strávili na hřišti celých 90 minut.

Anglie - Německo (0:0)

Německo - Francie (2:2)

V prvním zápase se na hřišti neobjevil Toni Kroos, zápas skončil 0:0. Ve druhém už se ale středopolař na hřišti objevil a strávil na něm celých 90 minut. Jeho tým remizoval 2:2 s Francií.

Japonsko - Brazílie (1:3)

Anglie - Brazílie (0:0)

Casemiro a Marcelo startovali v obou zápasech. Marcelo se dokonce zapsal na střelckou listinu, když v prvním zápase zvyšoval skvělou ranou na 2:0. Zápas skončil pro favority 3:1. Poté se jihoameričané vydali do Londýna, kde se postavili domácí Anglii. Zápas skončil 0:0 a oba madridsté vydrželi na hřišti celý zápas.

Pobřeží Slonoviny - Maroko (0:2)

Hosté zvládli poslední zápas ve skupině, když zvítězili 2:0 a mohou se těšit do Ruska.. Za hosty odehrál celých 90 minut mladík Hakimi, jenž bude na MS nejmladším hráčem Realu Madrid.

Španělsko U21 - Island U21 (1:0)

Španělsko U21 - Slovensko U21 (5:1)

VallejoCeballos a Mayoral startovali v obou zápasech v základní sestavě svého týmu a všem se dařilo. Proti Islandu  si připsal asistenci Ceballos, proti Slovensku si připsal dokonce hattrick! Jednu trefu si připsal i Mayoral. Do obou zápasů vedl tým jako kapitán stoper Vallejo. Po čtyřech zápasech jsou španělé stoprocentní a vedou svoji skupinu.

Klíčová slova: reprezentace

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!