Podle španělských médií prodlouží Real smlouvu s Casemirem do roku 2023

Čas 13. 05. 2020, 16:24 | Autor S3F1K | Zdrojfootball-espana.net
Casemiro
Casemiro

Přestože se momentálně nehrají žádné zápasy, neznamená to, že mají šéfové klubů volno. Týmy nyní dostaly povolení začít s tréninkem a připravují se na tak na dohrání sezóny. Na řadu se musí dostat i prodlužování hráčských smluv.

Málokdo si dokáže představit střed pole bez Brazilce Casemira, který do Realu dorazil ze své rodné země v roce 2013. Zpočátku nastupoval za Castillu, načež se pak vydal na úspěšné hostování do portugalského Porta.

Aktuální tržní hodnota osmadvacetiletého středpoloaře je 64 miionů eur (vlivem pandemie klesla o 16 milionů). Casemirovi končí smlouva po příští sezóně, což je naprosto nemyslitelné, zvláště když Brazilec nemá v týmu plnohodnotnou náhradu.

Casemiro již oblékl dres Realu ve 229 zápasech, vstřelil 22 branek a 17 jich připravil pro své spoluhráče. Jeho přednosti jsou však úplně jinde, Casemiro je skvělý v odebírání míčů a vykrývání prostoru před stopery.

Španělské deníky se shodují v tom, že Casemiro souhlasil s prodloužením o další dva roky, oficiálně by vše mělo být potvrzené po konci sezóny.

Zároveň se spekuluje o nových smlouvách pro Ramose a Modriće, přestože u druhého jmenovaného se mluví o možném odchodu do MLS, Chorvatovo místo by tak v případě odchodu zaujal Martin Ødegaard.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!