Bude mít Vinícius číslo 16? Z Marcelova Instagramu uniklo, co nemělo jít ven

Čas 14. 08. 2018, 20:59 | Autor thjuks | Zdrojinstagram
Vinicius
Vinicius

Osmnáctiletý talent Vinícius Junior nejspíš zůstane v další sezóně v prvním týmu Realu Madrid. Zatím tomu vše nasvědčuje... Teorii přiživil neúmyslně i jeho krajan Marcelo videem, které prozradilo až příliš.

Zdá se, že nový trenér Realu Madrid Lopetegui je s mladíčkem nadmíru spokojený. Příprava se mu povedla na jedničku. Takže zřejmě pokud Real nepřivede novou posilu, Brazilec bude mít v týmu své místo.

V závěru července se Vinícius dočkal prezentace na Bernabéu jako nová posila s vědomím, že nemusí vůbec zasáhnout do nové sezóny jako hráč Realu. Očekávalo se hostování a získávání zkušeností. Bílý balet to jasně naznačil už na prezentaci - Vinícius nedostal číslo a fanouškům se předvedl v dresu pouze se jmenovkou a bez čísla.

Jenže nyní Vinícius už číslo má. Alespoň neoficiálně, jak prozradilo video, které zveřejnil Marcelo na Instastories. Vinícius má v tréninkovém centru skříňku po boku nových spoluhráčů s šestnáctkou. Toto číslo zůstalo už v minulé sezóně volné, takže nic nebránilo v tom po něm sáhnout.

Vinicius

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!