Nacho otevřeně: V létě jsem přemýšlel o odchodu, ale fotbal se mění rychle

Čas 26. 03. 2021, 18:05 | Autor Adam | ZdrojOnda Cero
Nacho je velkým srdcařem Realu
Nacho je velkým srdcařem Realu

Jestli byl někdo příjemným překvapením letošní sezony, je to určitě Nacho. Jindy hráč do rotace odehrál v aktuálním ročníku velký počet minut poté, co týmu chybělo duo Sergio Ramos a Éder Militao. Navíc se Nacho prezentoval perfektními výkony, čímž opět dokázal, jak moc platným je.

Nacho využil volna, které mu dopřála reprezentační přestávka, na kterou k překvapení mnohých nebyl pozván trenérem La Rojy Luisem Enriquem, a rádiu Onda Cero poskytl rozhovor. V něm se madridský odchovanec rozpovídal nejen o letošní sezóně, ale také o jeho kariéře v Realu Madrid.

„Když jsem byl opravdu velmi malý, bylo mým snem hrát za Real Madrid. Nyní jsem za něj odehrál více než 200 utkání a je pro mě potěšení bránit znak tohoto klubu. Opravdu doufám, že to bude pokračovat ještě mnoho let,“ říká Nacho.

Dotázaný byl také ohledně prodloužení smlouvy, jelikož mu ta současná končí v létě roku 2022.

„Až přijde léto, sejdu se s trenérem a představiteli klubu a učiníme spolu to nejlepší rozhodnutí. Mým snem je ale ukončit kariéru jakožto hráč Realu Madrid. Loni jsem však nebyl daleko od odchodu, přemýšlel jsem o tom, ale fotbal se velmi rychle mění,“ vysvětluje obránce Bílého baletu.

Vyhnout se nemohl ani příjemné otázce ohledně jeho výborných výkonů. „Věřím si, hraji se zdravým sebevědomím a myslím si, že si to vše perfektně sedlo. Tuto sezónu zatím mohu hodnotit velmi pozitivně. Když to porovnám s minulými lety, jsem více šťastný a sebevědomější,“ hodnotí stoper.

Nacho jistě doufal, že za takovéto výkony si zaslouží pozvánku na jarní kvalifikaci na Mistrovství světa. Bohužel k tomu nedošlo.

„Jsem trochu smutný, nikoliv naštvaný nebo uražený. Lhal bych, kdybych přiznal, že jsem v pozvánku nedoufal, ale na mou pozici je spoustu dobrých a kvalitních hráčů. Já se ale nevzdám a budu o místo bojovat i nadále,“ tvrdí odhodlaně.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!