Tlak na Zidana se po vyřazení v CDR stupňuje. Uvidíme v následujících dnech, tvrdí kouč

Čas 21. 01. 2021, 10:28 | Autor podvinho
Zinedine Zidane je pod velkým tlakem
Zinedine Zidane je pod velkým tlakem

Tohle lze těžko přejít bez povšimnutí. Real Madrid byl vyřazen z Copa del Rey třetiligovým soupeřem, který navíc rozhodl zápas v prodloužení o deseti. Největší vlna kritiky se pochopitelně snáší na hlavu Zinedina Zidana. Může tento trapas znamenat Francouzův konec?

Není divu, že fanoušci Realu Madrid jsou ze současné situace naštvaní. Tým hraje špatně a pryč jsou i vydřená vítězství. Bílý balet výrazně ztrácí v lize na Atlético a teď navíc zažil pořádnou potupu, když byl vyřazen z domácího poháru třetiligovým Alcoyanem.

V sestavě přitom byli borci jako Marcelo, Casemiro, Vázquez, Valverde či Vinícius. V průběhu zápasu navíc nastoupili také Benzema, Asensio, Kroos nebo Hazard. Ne, tohle nebyla žádná rezerva.

„Každá prohra je špatná. Beru to na sebe,“ řekl hned po zápase trenér Zinedine Zidane. Nutno dodat, že v tomto je Francouz konzistentní. Neúspěch neháže na hráče, ačkoliv nesou samozřejmě velký podíl viny.

Pod největším tlakem je ale právě Zidane. Už jednou během sezony se hodně diskutovalo o tom, zda má týmu stále co dát, situaci ovšem dokázal postupem ze skupiny Ligy mistrů a zlepšenými výsledky v lize zvrátit na svou stranu. To už je ale zase pryč. Turbulentní sezona pokračuje. A nedobrým směrem.

„Jsem klidný. Vím, že hráči chtěli vyhrát. Snažili jsme se. V této sezoně jsme udělali mnoho dobrých věcí, ale teď se nám nedaří. Vždy, když prohrajeme, se o tomto mluví,“ narážel na zmínky o možném odvolání. „Uvidíme, co se stane v následujících dnech,“ dodal Zidane neurčitě.

Podle deníku Marca je skutečně Zidanova pozice v ohrožení. Je ovšem potřeba říct, že v současné chvíli je odvolání opravdu krajní možností, jelikož zápasy jdou rychle za sebou a tak velký zásah do týmu by mohl ve výsledku nadělat více škody než užitku. Hned v sobotu nastoupí Real na půdě Alavésu.

Je ovšem jasné, že pohoda teď není v Realu Madrid ani náhodou. A to se týká také Zinedina Zidana, což dokazuje například jeho chování v zápase proti Alcoyanu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (54 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!