RMC Sport: Ramos s PSG nevyjednává. Nekonečný příběh pokračuje dál

Čas 06. 01. 2021, 18:13 | Autor Zbyněk H. | ZdrojRMC Sport
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Francouzi popírají nedávné zprávy a tvrdí, že Paris Saint-Germain s kapitánem Realu Madrid nevyjednává. Ramos blafuje a snaží se přitlačit na vedení Realu Madrid.

Od začátku roku se španělská média zabývají téměř jedním tématem. Budoucnost Sergia Ramose zůstává neznámá a každý den jsme zaplaveni dalšími informacemi o kapitánovi Realu Madrid.

Mezi klubem a stoperem jsou šarvátky, na kterých se včera večer aktivně podílel i kapitán, zatímco během rozhlasového vysílání COPE předával informace Manolu Lamovi.

34 letý hráč popřel, že by vydělával 15 milionů čistého ročně, ale k ničemu jinému se nevyjádřil. V médiích se říká, že kapitán by mohl počítat s 20 miliony z Paris Saint-Germain, které by také přivedlo Lea Messiho, ale vše nasvědčuje tomu, že v tomto okamžiku je pařížský klub využíván Španělem k dosažení určitých cílů. Francouzi se také dnes rozhodli hovořit o Ramosovi.

Rádio RMC Sport, které se dobře orientuje ve věcech PSG, uvedlo, že v současné době neprobíhají žádná jednání mezi Sergiem Ramosem a Pařížany.

Nasser Al-Khelaïfi a Florentino Pérez jednou uzavřeli pakt o neútočení, který ani jedna ze stran nechce prolomit a učinit jakýkoli nejistý krok. V případě až bude Ramos oficiálně volný, byli by Pařížané ochotni jednat se Španělem, jeho smlouva však vyprší až na konci června tohoto roku.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!