Luka Modrić: Zidane je nejlepším trenérem, pod kterým jsem hrál. Končit nehodlám

Čas 26. 10. 2020, 09:26 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Luka Modrić slaví branku
Luka Modrić slaví branku

Záložník Luka Modrić sice začal poslední El Clásico na lavičce, přesto se stal jedním z hlavním hrdinů zápasu. Po svém příchodu totiž skóroval a definitivně rozhodl o tom, že Real bude brát tři body. I proto není překvapením, že Chorvat ještě vůbec nemyslí na konec kariéry.

Luka Modrić nastoupil na hřiště v El Clásiku v 69. minutě, kdy vystřídal Fedeho Valverdeho. Tou dobou vedl Real 2:1 a chorvatský středopolař mu pomohl udržet hru pod kontrolou. V závěru pak přidal třešničku na dortu, když vymíchal brankáře Neta a šajtlí se nemýlil - 3:1.

„Cítím se dobře. Chci hrát fotbal určitě ještě pár let. Momentálně se plně soustředím na Real Madrid a na to, co můžeme v této sezoně dokázat,“ tvrdil Modrić, kterému po sezoně končí v madridském klubu smlouva. „Sedneme si na to a uvidíme,“ nebyl konkrétní k tomuto tématu.

Naopak jasno má Chorvat ohledně případného návratu do Tottenhamu, odkud do Realu před mnoha lety zamířil. „Na to už jsem příliš starý,“ usmál se pětatřicetiletý hráč.

Modrić v rozhovoru prozradil, kdo je jeho nejoblíbenějším trenérem a proč. „Kdybych musel vybrat nejlepšího trenéra, pod kterým jsem hrál, vyberu Zinedina Zidana,“ měl jasno.

„Můj vztah se Zidanem je speciálnější než s jinými trenéry. Pod Zidanem opravdu vyhráváme i prohráváme společně. Trenér si nás rád volá do své kanceláře a probírá s námi, co můžeme udělat lépe, jak bychom měli zlepšit svou hru, co se nám daří a co naopak ne,“ poodkryl Modrić.

Na závěr se chorvatský reprezentant vrátil ke svému triumfu v anketě Zlatý míč. V roce 2018 totiž Modrić sesadil po dlouhých deseti letech z trůnu duo Lionel Messi - Cristiano Ronaldo.

„Ronaldo mi hned gratuloval, že jsem Zlatý míč vyhrál. Zůstáváme spolu v kontaktu, protože jsme prožili neuvěřitelné časy. Cristiano byl speciální hráč. Vždy na hřišti nechal všechno a motivoval k tomu všechny ostatní,“ pochválil svého bývalého spoluhráče.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!