Poslední rozhovor s Moratou: Vrátit se do Realu bude velmi těžké

Čas 20. 07. 2017, 08:22 | Autor Larin | Zdrojas.com
Álvaro Morata po zápase s Almeríi
Álvaro Morata po zápase s Almeríi

Álvaro Morata je hráčem Chelsea. Oficiální oznámení přišlo velmi rychle a trochu neočekávaně. Londýnský klub by měl zaplatit částku kolem 65 miliónů, dalších 15 miliónů je údajně rozloženo do blíže nespecifikovaných bonusů. Álvaro byl vyzpovídán deníkem AS přímo na letišti v LA.

Letní přestupové období. „Je to pro mě velmi podivné léto. Stala se velká spousta věcí. Pokud vše dopadne dobře, již zítra budu v klubu, který mě chtěl přivést spoustu let a s trenérem, se kterým mám velmi dobrý vztah. Mluvili jsme spolu roky. Jsem šťastný. Trénoval jsem tvrdě a byl jsem ochoten přijmout cokoliv, co přijde. Mým cílem však byl přestup do Chelsea. Je mi líto, že opouštím Madrid, ale velmi se těším na svou londýnskou etapu."

Zpráva. „Byla to pro mě velká pocta oblékat dres Realu a vždycky budu na jeho straně."

Zpráva pro Zidana. „Děkuji za všechno a hodně štěstí tento rok."

Návrat? „Potřetí .. bude to velmi těžké. Momentálně na to vůbec nemyslím. Mé jediné myšlenky jsou o tom, jak nejrychleji se dostat do Londýna, podstoupit zdravotní prohlídku a nosit můj nový dres."

Zklamání v loňské sezóně„Vyhrál jsem čtyři tituly, včetně mé druhé Ligy mistrů. Jsem šťastný, protože posledním momentem, kdy jsem nosil dres Realu, bylo v Cibeles."

Co když se Chelsea potká s Realem v Lize mistrů? „To bude znamenat, že si oba týmy vedou dobře, což je skvělé. Ale nechci na to myslet, přemýšlím jen o cestě do Londýna."

Klíčová slova: álvaro morata, přestupy, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!