MARODKA: Real o víkendu čeká zápas proti Levante, koho bude mít Zidane k dispozici?

Čas 12. 09. 2019, 10:32 | Autor S3F1K
Rodrygo Goes
Rodrygo Goes

Reprezentační pauza je za námi a to znamená jediné, klubový fotbal je zpět. Real se utká v sobotu od 13:00 s Levante, které je v tabulce o bod před Realem. Pojďte se podívat, na které hráče bude moci trenér Zidane vsadit.

Eden Hazard

Začneme hned nejdražším hráčem Realu, Eden vynechal sraz Belgie, aby v Madridu doléčil své zranění stehenního svalu. Belgičan již naplno trénuje s týmem, jeho debutu v bílém dresu tak nic nebrání.

Luka Jović

Dříve jsme vás zde informovali, že se srbský útočník zranil během srazu, což uváděla stránka srbského fotbalového svazu. Přestože proti Lucembursku nebyl národnímu týmu k dispozici, po návratu do Madridu naplno trénuje s ostatními, čili i on by měl být na víkend připraven.

James

Kolumbijský záložník, stejně jako Hazard, zůstal v Madridu a taktéž on úspěšně doléčil zraněné lýtko. Takže i záložník s výbornou levačkou bude Zidanovi k dispozici.

Rodrygo

Další marod, který využil reprezentační pauzu k doléčení šrámů je mladý Brazilec Rodrygo. I on již trénuje naprosto bez úlev, otázkou ovšem v tomto případě zůstává, zda bude k dispozici Zidanovi, či Raúlovi.

Brahim Díaz

Mladý Španěl se také úspěšně zotavil již ze svého druhého letošního zranění a i on byl zachycen na fotografiích z tréninku. Otázkou ale zůstává, zda ho Zidane nominuje.

Isco

Jediný hráč, který zůstal v Madridu a nebude mít možnost zasáhnout do duelu proti Levante je Isco. Ten s ostatními stále netrénuje, připraven by mohl být příští víkend na Sevillu.

Luka Modrić

Luka se zranil buď během tréninku, nebo během reprezentační přestávky, to nevíme. Co ale víme, že zmešká minimálně 5-6 nejbližších zápasů Realu, o čemž jsme informovali v tomto článku.

Gareth Bale

Velšan není zraněný, ale k zápasu zasáhnout nemůže, jelikož v minulém kole na hřišti Villarrealu dostal červenou kartu a má tak stopku na následující zápas.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!