Real Madrid preferuje odchod Jamese do Neapole. Ve hře je stále Atlético

Čas 08. 07. 2019, 20:47 | Autor thjuks | Zdrojas.com, marca.com
James slaví gól
James slaví gól

Neapol je asi nejvážnějším zájemcem o služby Jamese Rodrígueze, který je stále vázaný smlouvou Realu Madrid. Je tu jeden vážný problém – forma přestupu.

Budoucnost Jamese je stále nejistá. Bayern Mnichov nevyužil opci na přestup a kolumbijský záložník zůstává i nadále hráčem Bílého baletu. Trenér Zidane s ním však nepočítá, a tak má prezident Realu Madrid jednoznačný cíl hráče prodat.

Bývalý kouč Realu Ancelotti by Jamese nejraději viděl v dresu jeho Neapole. „Znám ho velmi dobře, je velmi kvalitní,“ řekl v pondělí novinářům. „Bohužel není zatím hráčem Neapole, a možná se jím nikdy nestane.“

Podle informací, které zveřejnil deník AS, chce Neapol Jamese pouze na hostování, zatímco Real Madrid akceptuje jedině trvalý přestup. Královský klub vyžaduje za fotbalistu kolem 40 milionů eur. Celá záležitost by měla být k dobru hráče i klubu co nejrychleji uzavřena.

A právě to hraje do karet Atlétiku, o kterém se ve Španělsku šušká, že by nejraději Jamese přivábilo. Real Madrid tak může kývnout na nabídku rivala, přestože preferuje hráčův odchod do Itálie. Seriózní nabídka rozhodne, a Atleti budou mít v případě prodeje Griezmanna prostředků dost.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!