Mendy se vrátil do týmového tréninku, Valverde čeká na výsledky testu. Varane je zraněn

Čas 03. 05. 2021, 13:22 | Autor podvinho
Ferland Mendy se vrátil k týmovému tréninku
Ferland Mendy se vrátil k týmovému tréninku

Návrat dvou důležitých hráčů vyhlíží trenér Zinedine Zidane před odvetou v Londýně. Zatímco obránce Ferland Mendy se již zapojil do pondělního týmového tréninku, Fede Valverde zatím stále čeká na druhý výsledek testu na Covid-19.

Již bylo avizováno, že Ferland Mendy by měl být na odvetu semifinále Ligy mistrů proti Chelsea připraven. Naděje fanoušků podpořily fotky z pondělního tréninku Realu, do kterého se již Francouz naplno zapojil. Kromě dalších hráčů pracoval s týmem také kapitán Sergio Ramos. I on asi bude moci hrát.

Naopak záložníkovi Fede Valverdemu zatím nebyl návrat na trávník ve Valdebebas umožněn. Uruguayec totiž dle protokolu čeká na výsledky druhého testu na Covid-19, který byl proveden v neděli. První negativní výsledek má již Valverde za sebou a pokud stejně vyjde i druhý, může se vrátit k týmu.

Špatnou zprávu pak přineslo vyšetření Raphaëla Varana, který musel kvůli drobným obtížím střídat proti Osasuně o poločase. Trenér Zinedine Zidane sice následně informoval, že by nemělo jít o nic vážného, aktuální zprávy ale hovoří o tom, že Francou bude mimo hru přibližně 10 dnů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!