O Kuba je obrovský zájem. Hlásí se čtyři španělské kluby i neměcký mistr Bayern

Čas 04. 08. 2020, 19:00 | Autor S3F1K | Zdrojas.com
Takefusa Kubo
Takefusa Kubo

Japonec Takefusa Kubo, který letos zářil v dresu Malorky je na roztrhání. Jak uvádí deník AS, zájem o jeho služby je zejména ve Španělsku.

Villarreal, Celta Vigo, Granada, Osasuna a Bayern Mnichov. Ano, čtete správně. Tyto celky mají zájem o služby mladého Japonce.

Jak hráč, tak jeho zaměstnavatel, Real Madrid, upřednostňují Villarreal, kde by měl zajištěný start v evropských pohárech a klidně by za sezónu mohl naskočit do více jak 45 zápasů. Čím více zápasů by samozřejmě odehrál, tím větší šance na zlepšování by měl. Villarreal totiž vede Unai Emery, kteý byl propuštěn z Arsenalu a o Kuba má obrovský zájem.

Kromě Villarrealu je zde ještě možnost hostování v Granadě, která se kvalifikovala do předkola evropské ligy a má také šanci zahrát si poháry, nicméně Villarreal je již jistým účastníkem.

Z důvodu absence pohárů se nejeví jako pravděpodobné hostování v Osasuně nebo Celtě Vigo, nicméně i tyto celky mají o hráče zájem.

A jako poslední se mluví o Bayernu Mnichov, ten však údajně chce hráče natrvalo, což Real (doufáme) nedopustí. Sám hráč se měl vyjádřit, že nemá v plánu opouštět Španělsko a chce v budoucnu uspět v Realu Madrid.

Kde bys rád viděl Kuba v příští sezóně ty? Dej nám vědět v komentářích.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!