Zinedine Zidane: Žádná trofej nemá prioritu. Letos chceme vyhrát všechno!

Čas 13. 01. 2020, 08:04 | Autor Laša | Zdrojas.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Devětkrát vedl Zinedine Zidane Real Madrid do finálového zápasu. Devětkrát slavili Los Blancos titul. Stoprocentní úspěšnost si Zizou udržel i po včerejším finále Supercopy proti Atléticu Madrid.

Valverde. „Byl oceněn jako nejlepší hráč zápasu. Jsem za něho rád. Odvedl skvělou práci, jako všichni ostatní. Jsem si jistý, že Fede bude trofej sdílet se svými spoluhráči.

Dovedl jste Real do devátého finále. Deváté finále jste vyhrál. Říká se, že vy finále nehrajete, ale vyhráváte. „Ano, slyšel jsem to. Ale není to jen o mě. Jsme tady jako jeden tým. Všichni, co jsou tady. Trenéři, hráči, členové realizačního týmu, zaměstnanci klubu i fanoušci.

Ale něco za tím musí být. Jaký máte recept na to, že jste už deváté finále vyhrál?Nevím, tenhle klub byl vždy takový. Vždy chceme uspět a zvítězit. Museli jsme být trpěliví a klidní. Byl jsem trochu nervózní, protože jsme se nemohli proti obraně Atlética prosadit. Proti nám byl velice dobrý tým. Musíte však věřit až do konce.

Vyvíjel se zápas dle očekávání? Uvažovali jste o penaltách?Ano, protože nikdy nevíte, co se ve fotbale stane. Nakonec to došlo až do penalt. Jsme hodně šťastní, protože získat titul není nikdy snadné.

Jaký další titul je vašim cílem pro zbytek sezóny?Budeme nadále pokračovat v práci. Dnes jsme vyhráli, takže si to patřičně užijeme. Máme před sebou cestu zpět do Madridu, krátký odpočinek a pak se začneme připravovat na další zápas. Nemůžeme teď myslet na relaxaci. Jsme šťastní, ale sezóna jde dál. Je před námi ještě hodně zápasů v La Lize, Lize mistrů a Copa del Rey. Uspět chceme ve všech soutěžích.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!