Ceballos: Rád zkusím něco nového, chci hrát 40 zápasů. Záložník preferuje hostování

Čas 03. 07. 2019, 12:54 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Dani Ceballos
Dani Ceballos

Záložník Dani Ceballos bude pravděpodobně jedním z hráčů, kteří v létě opustí Real Madrid. Nezmění to ani vynikající výkony na ME do 21 let. Španěl zároveň nechce vzdát boj o místo v madridském klubu, a proto by preferoval hostování.

Dani Ceballos upoutal na mistrovství Evropy do 21 let, které Španělsko nakonec zaslouženě vyhrálo. Záložník Realu Madrid byl od začátku až do finále důležitým mužem vítězného týmu. Není tedy divu, že se znovu začalo mluvit o jeho budoucnosti. Sám hráč má ale celkem jasno.

„Počítám s tím, že Zinedine Zidane šampionát viděl, ale má jasné myšlenky. Mluvili jsme o tom,“ naznačil Ceballos, že výkony na EURO nic zásadního nezmění. „Teď chci hlavně odpočinout a uvidíme, co bude dál. Rád vyzkouším něco nového,“ dodal španělský talent.

Ceballos zároveň jasně deklaroval, jak by si příští sezonu představoval. „Chci být hlavně šťastný a fotbal si užívat. A to se stane, pokud budu hrát 40 zápasů za sezonu. To je můj cíl,“ dal jasně najevo, na čem mu nejvíce záleží. Je jasné, že v Realu by se mu takové porce nejspíš nedostalo.

Více španělských deníků se shoduje, že Dani Ceballos skutečně Real opustí. Jak informuje Marca, sám hráč ovšem preferuje hostování, kde bude chtít Real přesvědčit, aby mu dal za rok znovu šanci. Španělský záložník se totiž nevzdává svého snu prosadit se v královském velkoklubu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!