Mariano prozradil: Proč si vzal číslo 7 a koho chce reprezentovat?

Čas 13. 09. 2018, 20:04 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Mariano Díaz
Mariano Díaz

Útočník Mariano, nejčerstvější posila Realu Madrid, prozradil v rozhovoru, proč si po příchodu vybral číslo 7, které převzal po Cristianu Ronaldovi. Velký tlak pětadvacetiletý Madridista necítí.

Mariano přišel do Realu Madrid jako největší posila do ofenzivy, přestože mnoho fanoušků očekávalo větší jméno. Pětadvacetiletý forvard na sebe nicméně hned upozornil, když si vzal dres se sedmičkou.

„Nemyslím si, že na tom nějak hodně záleží,“ tvrdil přesto Mariano. „Přidá to na mě nějaký tlak? Jistě. Ale číslo 7 bylo volné a mám ho rád. Jsem šťastný, že nosím číslo, jaké měli Amancio, Juanito, Butragueňo, Raúl... Sledoval jsem je, když jsem byl malý. A pak samozřejmě Ronaldo,“ uznal útočník.

„Číslo 7 bylo volné a mohl si ho vzít klidně někdo jiný z kabiny. Nemyslím si, že by se toho někdo bál, protože jsou tu úžasní hráči. Sedmička nicméně zůstala volná a já po ni sáhl,“ doplnil Mariano.

Posila Realu zatím na svůj debut pod trenérem Julenem Lopeteguim čeká. „Musím být trpělivý, ale jsem připravený a chci nastoupit co nejdřív. Musím hlavně tvrdě pracovat,“ měl jasno ofenzivní fotbalista.

Zajímavé téma je také Mariano a reprezentace. Forvard Realu si již připsal jeden start za Dominikánskou republiku, ale šlo pouze o přátelský zápas. Proto může ještě snít o národním týmu Španělska.

„Umím si to představit. Vlastně sním o tom, že mě Luis Enrique povolá,“ přiznal Mariano, který se ve Španělsku narodil. My věříme, že brzy začne střílet góly za Real Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!