RAMOS: Bez fanoušků bychom byli nic, ve středu je budeme potřebovat

Čas 11. 02. 2018, 12:38 | Autor Hleďas
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Po deklasování Realu Sociedad ve včerejším utkání, se do médií rozmluvil kapitán Realu Madrid Sergio Ramos. Ramos pochválil fanoušky za atmosféru, kterou vytvořili a doufá, že ve středečním zápase proti PSG ve svém fandění nepoleví.

"Bez fanoušků bychom byli nikdo. Jejich podpora ve středu bude klíčová."

PRVNÍ POLOČAS:

"Do zápasu jsme šli s tím, že od první minuty musíme vytvářet tlak na soupeře, nepouštět ho k míči a zároveň ho držet co nejdéle na jejich půlce. Dneska se nám to povedlo. Opravdu oceňuji intenzitu, se kterou jsme zápas odehráli. Odměnou nám bylo vysoké vedení po prvním poločase."

DRUHÝ POLOČAS:

"Po tom, jak jsme hráli v prvním poločase a jaké jsme si vybudovali vedení, nebudu lhát, myslel jsem na středeční zápas s PSG. Nemohli jsme odehrát celých 90 minut s takovým nasazením, ve druhém poločase jsme museli hru trochu zvolnit. Jsem rád, že jsme vyhráli a získali sebedůvěru na zápas s PSG."

Po zápase se na vyjádřil i Dani Carvajal:

ZÁPAS:

"Před PSG to byl velmi důležitý zápas. Přesně takový výkon jsme potřebovali před zápasem, jehož zvládnutí je pro nás klíčové. Do středečního zápasu půjdeme ve skvělé pohodě. V Lize Mistrů máme stále šanci a budeme se za ni bít. Uděláme vše pro to, abychom ji vyhráli."

PSG:

"Jasně jsme si řekli, že je chceme zmáčknout a dát do zápasu všechno. To se nám povedlo a proti PSG chceme začít úplně stejně. Bude to velmi vyrovnaných 180 minut. Budeme se snažit postoupit. Nezáleží na nějakých předpovědích. My jsme Real Madrid!"

CRISTIANO:

"Cristiano Ronaldo je pro nás velmi důležitým hráčem a je skvělé, že dal dneska hattrick a posílil si sebevědomí. Doufejme, že další hattrick přidá ve středu."

BENZEMA:

"Být vypískán není nic příjemného, ale Karim je hráč, který na hřišti dokáže na všechno zapomenout. Je pro nás důležitý, je to naše číslo 9 a já věřím, že dá ještě spoustu gólů."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!