Můj syn se před několika dny sešel s Lopeteguim, řekl Jamesův otec pro Cadena SER

Můj syn se před několika dny sešel s Lopeteguim, řekl Jamesův otec pro Cadena SER

V týdnu deník Marca poprvé informoval o údajné touze Jamese po návratu do Realu Madrid. Zprávu následně převzala média po celém světě. Španělské rádio Cadena SER vyzpovídalo Jamesova otce Juana Carlose Restrepa, který potvrdil, že by jeho syn byl návratem do Madridu poctěn. V sobotu Marca informovala, že Bayern je ochoten jednat, protože si jeho představitelé uvědomují, že nikoho nemohou v klubu držet proti jeho vůli.

Bayern s ním zacházel velice dobře, měl dobrou sezónu a pravidelně nastupoval.

Má ještě stále platnou dohodu s Bayernem, ale vím, že hrát za Real Madrid bylo jeho snem už od dětství. Může dojít ke zvratu na poslední chvíli.

Cítí se velmi dobře a je klidný. Jeho zotavení pokračuje dle plánu.

Dobíjí baterky, protože další sezóna v Evropě bude náročná. Zpátky v Madridu? Uměl bych si ho tam představit. Myslím, že by můj syn byl velmi polichocen, kdyby jej Real Madrid chtěl zpět do svého týmu.

Musíme zjistit, jak je zájem ze strany Realu vážný. Pokud by se měl vrátit, určitě by chtěl pravidelně hrát tak, jako tomu bylo v Bayernu. Myslím, že si hodně lidí přeje, aby se James do Madridu vrátil.

Došlo k výrazným změnám. Odešel Cristiano Ronaldo a novým trenérem Realu je Julen Lopetegui. Podle mě je vhodná doba pro návrat do Madridu.

Dívali jsme se, o co se Lopetegui pokouší se svými týmy na hřišti a věřím, že Jamesovi by se jím prosazovaný styl líbil. Lopetegui do svého týmu chce hráče, kteří si skvěle rozumí s míčem, stejně jako James.

Zinedine Zidane hrál s Realem stylem, který nebyl příliš pěkný pro oči, ale zároveň byl obrovsky efektivní. Fanoušci ale rádi vidí pěkný fotbal.

Z tohoto pohledu věřím, že by James pod Lopeteguim získal v Realu více herního prostoru, než tomu bylo za Zidana. Syn by se pod ním určitě ještě více zlepšil.

Bezpečně vím, že před 15-20 dny měl James s Lopeteguim rychlý rozhovor.“ uzavřel Jamesův otec.

Real Madrid mezitím nevzdává své snahy o zpětné získání Jamese, ačkoliv ve smlouvě o hostování v Bayernu není nijak zakotveno, že by se mohl vrátit zpět do Madridu již po roce. Naopak Mnichovu stačí ještě rok počkat, zaplatit 42 milionů euro, a James se stane jeho hráčem napevno.

Julen Lopetegui ale požádal vedení Bílého baletu, aby udělalo vše potřebné k tomu, aby se James mohl vrátit do Madridu již letos.

Real Madrid chce vsadit na dobré vztahy, které s Bayernem má. Svoji úlohu musí sehrát i James, který by měl představitele bavorského celku přesvědčit o své touze po návratu.

Deník Marca v sobotu uvedl, že Mnichov je ochoten jednat. Karl-Heinz Rummenigge si uvědomuje, že rozhodnutí hráče je nejdůležitější, a držet jej proti jeho vůli v Bayernu by nemělo smysl.

Proto se v následujících dnech dá očekávat několik schůzek. Vedení Bayernu bude od Jamese chtít slyšet, zda je ochoten setrvat v Bavorsku, nebo zda opravdu touží po návratu do Madridu.

Kdyby se James rozhodl pro návrat do Španělska, musel by Real vykompenzovat předčasné ukončení smlouvy o hostování.

Chorvatský trenér Niko Kovač si údajně jako jednu z potencionálních posil vyhlédl svého rodáka Matea Kovačiće, který zároveň projevil touhu Madrid opustit.


Zdroj: cadenaser.com, marca.com

10 Komentářů

Přidat komentář

Související články

PŘESTUPY ONLINE: O Daviese se zajímají kluby z Anglie, Davide Ancelotti zůstane v Realu
Přestupy

PŘESTUPY ONLINE: O Daviese se zajímají kluby z Anglie, Davide Ancelotti zůstane v Realu

Sezona Realu Madrid vyvrcholí finále Ligy mistrů, spoustu hráčů následně čeká EURO v Německu. Vedení královského klubu ale musí zároveň…
Mbappé: Nový klub? Otázka několika dní. Od PSG dostal svolení oznámit přestup před startem EURA
Přestupy

Mbappé: Nový klub? Otázka několika dní. Od PSG dostal svolení oznámit přestup před startem EURA

Kylian Mbappé stále nemůže prozradit, barvy kterého klubu bude hájit od sezony 2024/25, ale nikdo nepochybuje, že to bude Real…
Mundo Deportivo: Real Madrid je nakloněn prodeji Édera Militãa
Přestupy

Mundo Deportivo: Real Madrid je nakloněn prodeji Édera Militãa

Pro Edera Militãa to byla těžká sezóna, protože po přetržení předního zkříženého vazu v srpnovém utkání Realu Madrid s Atléticem…
Las Palmas využije opci na koupi Marvina Parka. Real Madrid si ponechá 50% práv
Přestupy

Las Palmas využije opci na koupi Marvina Parka. Real Madrid si ponechá 50% práv

Přestože Las Palmas na konci sezony nevyhrálo 14 zápasů v řadě, bylo pro něj sezona 2023-24 úspěšné, protože se vyhnulo…