Ramos hecuje tým před El Clásikem: Není to jen další zápas! Na prohru se City zapomeňme

Čas 28. 02. 2020, 11:30 | Autor podvinho
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Kapitán Realu Madrid Sergio Ramos má před nadcházejícím El Clásikem obrovskou motivaci. Aby ne, Bílý balet se může výhrou nad věčným rivalem vrátit do čela La Ligy. A lídr týmu věří, že prohra v osmifinále Ligy mistrů jeho tým nepoznamená.

Sergio Ramos prožil proti Manchesteru City extrémně nešťastný zápas. Nejprve se namočil do vyrovnávacího gólu a následně, když hasil Casemirovu chybu, byl po zákroku na Jesuse vyloučen. Na odvetu v Anglii tak může zapomenout.

Španělský obránce ale přišel ihned po zápase s jasným vzkazem. „Máme dvě možnosti. Můžeme se buď užírat poslední prohrou, nebo se soustředit na další výhry. Já volím druhou možnost!“ napsal Ramos na své sociální sítě. Je jasné, že vítězné El Clásico by bylo ideální náplastí.

„Bude to velmi těžký zápas, mezi týmy je jen malý rozdíl. Není to ale jen další zápas. Přestože se jako vždy hraje o 3 body, El Clásico je vždy speciální. Výhra nad Barcelonou by nám všem udělala obrovskou radost a věřím, že by pozitivně ovlivnila celý tým,“ řekl kapitán Realu.

„Je opravdu obtížné vysvětlit a popsat, jak tento zápas cítím. Od začátku týdne je El Clásiku věnován velký prostor a všichni se na zápas těší. Je to výjimečné,“ neskrýval Ramos.

Obránce Los Blancos se vyjádřil také k trenérovi Zinedinu Zidanovi. A nepřekvapí, že pro něj našel pouze slova chvály. „Zidane je excelentní trenér, nejen díky vyhraným titulům a úspěchům. Byl skvělým hráčem, a proto dobře rozumí kabině a dokáže ji vést přirozeným způsobem. Bez ohledu hrací čas udržuje všechny hráče neustále motivované,“ tvrdil.

Na závěr rozhovoru Ramos zavzpomínal na své oblíbené El Clásico. „Prohrávali jsme 0:1 na Camp Nou a já jsem vyrovnal hlavou po centru Luky Modriće. Zápas skončil 1:1 a to nám výrazně pomohlo k ligovému titulu, který jsme následně oslavili v Málaze.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!