Jak získat lístky na Real Madrid? Spouštíme sekci Ráj Madridistas!

  Jak získat lístky na Real Madrid? Spouštíme sekci Ráj Madridistas!

  Před nedávnem jsme se po několika diskuzích a týdnech přemýšlení rozhodli posunout portál BilyBalet.cz na novou úroveň. A nepůjde zdaleka jen o častější články. Právě teď spouštíme sekci Ráj Madridistas, která bude pro vás, fanoušky Realu Madrid, určitě užitečná.

  Zatím jsme nechtěli příliš prozrazovat. Rozhodli jsme se, že spíše místo řečí a plánů počkáme na činy. Faktem ale je, že jsme se za vedení webu a ve spolupráci se všemi redaktory rozhodli jít dál. A výš. Chceme náš portál posunout zase trochu nahoru.

  Věřím, že jste si v poslední době všimli častějších článků. To je jeden z našich zásadních bodů. Pokusíme se omezit hluché dny na minimum a kromě tradičního servisu přinášet něco navíc. Proto jsme například rozjeli různé seriály typu „Já, legenda“ a další přijdou v blízké době.

  Rovněž jsme se dohodli a nadále se snažíme dohodnout se zajímavými redaktory na externí spolupráci. Také jsme přinesli zajímavý rozhovor s analytikem Jakubem Dobiášem, jehož citace se dokonce objevila v deníku Sport. I to nás motivuje. Stejně jako vaše chvála, ale také příhodné poznámky.

  Ráj Madridistas

  Hodně energie ale hodláme rovněž věnovat do sekcí na našem webu. Víme o rezervách například v historii klubu, na jejíž aktualizace pracujeme. Chceme ale přinášet mnohem více užitečného servisu. A proto je tu Ráj Madridistas.

  Zajímá nás váš názor a ze zkušeností víme, co naše čtenáři nejvíce pálí. V nové sekci se budeme především tomu věnovat. Začínáme s něčím, co zajímá všechny fanoušky Realu. Jak získat lístky na zápas milovaného klubu?

  Právě o tom je první sekce v Ráji Madridistas. Na podrobný návod, jak nejlépe koupit vstupenky na domácí zápasy Realu na Santiago Bernabéu se můžete podívat ZDE>>>

  Už brzy toho ale bude víc. Již finišujeme se sekcí o možnostech sledování Realu na internetu a chceme vám také lépe představit Madrid samotný.

  Nebude to hned, ale věříme, že i ve spolupráci s vámi půjde o unikátní sekci, která bude zajímat každého příznivce Realu. Máte nějaký nápad? Nebo je něco, co by vás osobně v Ráji Madridistas potěšilo? Napište do komentářů!

  Vašeho názoru si velmi vážíme, protože bez komunity by náš portál nemohl dlouhodobě fungovat. Proto vás žádáme, abyste se na našem rozvoji podíleli. Hala Madrid!

  Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


  6 Komentářů

  • Avatar

   Super, už se těším 🙂

   0
   0
  • Avatar

   hezky se to rozjíždí.to abych seděl u pc každou volnou chvíli*thumb*

   0
   0
  • Avatar

   Tak to je super borci,už vás dlouho sleduji a šlape vám to skvěle*thumb*
   HALA MADRID*drink*

   0
   0
  • Avatar

   Skvelá práca redakcia…Ak už sme pritom, že máme dať nejaké nápady…tak ja by som ROZHODNE zavideol konečne nejaký vyhľadávač…Napr. by som si ešte raz prečítal ten článok: Pohled za oponu. Kdo vlastní klub a jak funguje Real Madrid. ….mám šancu to nejako vyhľadať na webe ak už neviem kto to písal atď. Najmä takéto články, ktoré sa týkajú nejakého "chodu klubu či histórie" aby boli trval zverejnené v nejakom "priečinku" (resp. upravené a napísané ako "nekomentovaný článok na tvalo") …taktiež napr. série článkov, ako "JA, LEGENDA"…aby to nebolo len o tom, že ten článok je vydaný a o rok by som si spomenul na Gutiho, že mám chuť si o ňon niečo prečítať a už to nenájdem…takže dať celú tu sériu článkov (takehoto formátu) do nejakej samostatnej kolonky kde si to hneď nájdem…už si predstavujem ako otvorim kolonku a všetky legendy pokope v samostanych článkoch…no nie je to nádhera? *smile*

   0
   0

  Přidat komentář

  Související články

  Ancelotti: Proti Vallecanu je to další důležitý zápas v rámci celé sezóny
  Nezařazené

  Ancelotti: Proti Vallecanu je to další důležitý zápas v rámci celé sezóny

  „Zápasy ve Vallecas jsou vždy těžké. V minulosti tomu tak vždy bylo, v neděli to bude stejné,“ řekl Carlo Ancelotti před nedělním…
  Nominace Realu na Lipsko: Osmifinále Ligy mistrů bez Bellinghama, z marodky se vrací Nacho
  Liga mistrů

  Nominace Realu na Lipsko: Osmifinále Ligy mistrů bez Bellinghama, z marodky se vrací Nacho

  Real Madrid zveřejnil seznam fotbalistů, se kterými počítá trenér Carlo Ancelotti pro úterní osmifinále Ligy mistrů proti Lipsku. Z marodky…
  Krize se stopery se prohlubuje. Na sobotu nejistý také Nacho!
  Nezařazené

  Krize se stopery se prohlubuje. Na sobotu nejistý také Nacho!

  Klíčový zápas pro vývoj v La Lize se blíží mílovými kroky. Už v sobotu budou Los Blancos hrát na Bernabéu proti Gironě…
  Odchovanci torpédují Real. V lize mu dali téměř polovinu gólů
  La Liga

  Odchovanci torpédují Real. V lize mu dali téměř polovinu gólů

  Být jednou z nejplodnějších mládežnických líhní ve Španělsku a v Evropě má pro Real Madrid sportovní (Carvajal, Nacho, Lucas Vázquez, Joselu, Fran…