Pavel Vrba: Real je pořád top, měl smůlu. Trenér Plzně možná zkusí netradiční systém

Čas 23. 10. 2018, 14:09 | Autor podvinho | Zdrojisport.cz, realmadrid.com
Pavel Vrba a Roman Hubník na tiskovce v Madridu
Pavel Vrba a Roman Hubník na tiskovce v Madridu

Trenér Viktorie Plzeň Pavel Vrba odmítl slova o tom, že je momentálně Real Madrid zranitelnější než v minulých sezonách. „Tým má pořád obrovskou kvalitu a jasný styl hry,“ řekl zkušený kouč.

Real Madrid je v krizi, proti Viktorii Plzeň je ale pochopitelně i tak jasným favoritem. Cokoliv jiného než výhra domácího týmu by byla obrovským šokem. To si uvědomuje hostující trenér Pavel Vrba.

„Můžeme jen překvapit. Real je pořád top týmem, podle mě patří mezi čtyři pět nejlepších mužstev na světě. Výsledkově se mu teď nedaří, ale v těch zápasech měl i obrovskou smůlu,“ tvrdil Vrba.

„Real samozřejmě velmi respektujeme, ne nadarmo vyhrál Champions League. Tým má svou tvář, hraje hodně nátlakově. Na hřišti CSKA sice prohrál, ale jen proto, že neproměnil velké šance,“ pokračoval.

Trenér Plzně se nechtěl bavit o svém trenérském kolegovi, který je na lavičce Realu pod značným tlakem. „Nezlobte se, ale já se k trenérům soupeře a obecně jiným trenérům nevyjadřuji. Myslím, že je to věc tisku,“ okomentoval Julena Lopeteguiho.

Podle portálu iSport.cz se Pavel Vrba chystá na Real Madrid vyrukovat s hodně defenzivním stylem. To znamená tři stopeři, hra na pět obránců a tři defenzivně laděné střední záložníky.

O ofenzivu Plzně by se v tomto systému starali takřka výhradně Jan Kopic a Michael Krmenčík, samozřejmě s občasnou podporou ostatních hráčů.

Přečtěte si PREVIEW k zápasu Realu s Plzní >>

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!