Nepřátelská atmosféra na El Sadar. Viníciusi, zemři, skandovala část příznivců domácích

Nepřátelská atmosféra na El Sadar. Viníciusi, zemři, skandovala část příznivců domácích
Vinícius Júnior (zdroj: realmadrid.com)

Stadion v Pamploně je pro Real Madrid jedním z nejvíce nepřátelských. Není žádným tajemstvím, že El Sadar nemá tým z hlavního města Španělska v lásce. To však nijak neospravedlňuje dnešní chování části fanoušků Osasuny, píše deník AS.

Fotbal opět ukázal svou nejošklivější tvář. Při vstupu obou týmů na hřiště doprovázely domácí mužstvo děti, které měly na tričkách poselství, které vybízelo k boji s rasismem, nenávistí a xenofobií. Bohužel tento vzkaz se u části domácích fanoušků nesetkal s pochopením. Z některých sektorů na El Sadar byly slyšet verbální a agresivní útoky na Viníciuse Júniora.

Viníciusi, zemři,“ zněl pokřik fanoušků Pamplony. Vše za chytily kamery televize Movistar Plus. Stalo se to ve chvíli, kdy si Brazilec krátce po gólu Kyliana Mbappého šel na lavičku vyměnit dres.

Laša je redaktorem portálu Bilybalet.cz. Do redakce se po dvouleté odmlce vrátil na počátku roku 2024. K fotbalu má blízko, pracuje pro český prvoligový klub a nedá dopustit na Rýmařov, odkud pochází. Realu fandí už od roku 2002, kdy ho okouzlil gól Zinedina Zidana ve finále Ligy mistrů proti Leverkusenu.


Zdroj: as.com

6 Komentářů

  • Avatar

    Chcel by som sa dnes veľmi uprime podakovat adminom, ze som dnes nemusel pocitat semafory, zadne kolesa motoriek, ani mosty. Ale len prechody pre chodcov. A dokonca ma to sem uz na druhykrat pustilo. SrdecnA vdaka.

    2
    1
  • Avatar

    V celom sirom svete neexistuje viac nesympaticky hrac ako je Bubba. Na neho nepiskaju len v spanielsku ale aj v zapase proti city sme to mohli pocut.

    3
    6
  • Avatar

    Bohužiaľ Vini je v tomto ohľade kontroverzný, hádky, roztržky s hráčmi, s rozhodcom, zapája aj divákov.
    Na druhej strane práve protihráči podporovaní divákmi sa ho snažia rozhodiť…
    Pritom včera ako prenikal v 16-tke bolo úžasné, to jeho zrýchlenie.
    Mám dojem, že posledné obdobie sa už Vini viac krotí, povedal by som, že sa snaží ignorovať divákov.
    Rasizmus a želať niekomu smrť absolútne nepatrí do športu. Vždy hovorím, že súper nie je nepriateľ.

    2
    0
    • Avatar

      Kdy naposledy byl Vini v roztržce a reagoval na diváky…? Už ani za těmi rozhodčími nechodí žvanit půl minuty v kuse… naštěstí (když pominu včerejšek, ale tam byli logicky všichni po tom rudém výmyslu). Nějak nám vyměkl. :grinning:

      0
      0

Přidat komentář

Související články

OFICIÁLNĚ: Nejvyšší soud dává Realu Madrid za pravdu ve sporu s La Ligou
Klub

OFICIÁLNĚ: Nejvyšší soud dává Realu Madrid za pravdu ve sporu s La Ligou

Real Madrid oznámil, že Nejvyšší soud definitivně potvrdil neplatnost rozhodnutí prezidenta La Ligy, která v roce 2022 zabránila klubu účastnit…
Komise rozhodčích představila seznam sudích pro Primera División na sezónu 2026/27
La Liga

Komise rozhodčích představila seznam sudích pro Primera División na sezónu 2026/27

Technická komise rozhodčích zveřejnila zprávu po sezóně 2025/26 a představila seznam rozhodčích pro soutěžní ročník 2026/27. Nejsilnější změny se týkají…
Javier Tebas podporuje Barcelonu: chování Florentina Péreze je nepřijatelné
La Liga

Javier Tebas podporuje Barcelonu: chování Florentina Péreze je nepřijatelné

Barcelona není ve svém tažení proti Florentinu Pérezovi a jeho obviněním z korupce vůči katalánskému klubu – a tím i…
Gerard Piqué Bernabéu nezvládá přestupové období Realu Madrid
La Liga

Gerard Piqué Bernabéu nezvládá přestupové období Realu Madrid

Real Madrid ukradl toto léto veškerou pozornost španělských médií — od překvapivých voleb, přes jmenování José Mourinha až po rychlé…