Zinedine Zidane před Zaragozou: Pouze 3 poháry za 30 let? Máme velkou motivaci v Copě uspět

  Zinedine Zidane před Zaragozou: Pouze 3 poháry za 30 let? Máme velkou motivaci v Copě uspět

  Real Madrid nastoupí ve středu od 21:00 na hřišti Zaragozy k utkání osmifinále Copa del Rey. Co před zápasem řekl Zinedine Zidane?

  O zápase. „Jistě to bude náročný zápas. Zaragoza je tým, který si velice dobře vede v Segunda división, chce se dostat do 1. ligy. Známe hráče, které má v kádru. Víme, že v zítřejším utkání ze sebe budeme muset vydat to nejlepší.

  Zaragoza. „Je to tým, který umí na domácím hřišti soupeři zápas značně zkomplikovat. Dají do zápasu všechno. Mají kvalitního trenéra se zkušenostmi z Primera división. Nenecháme se zítra nijak zaskočit.“ 

  Pohár. „Mám na sobě barvy a triko Realu Madrid. To znamená, že chci vyhrát v každém utkání. Zítra nás čeká pohárový zápas a my do něj chceme dát všechno. Hráči se na něj denně připravují, a aby to promítli i do zápasu.

  Přestupový trh. „Není pravda, že s přestupy v lednu nesouhlasím, nebo že by se mi nelíbily. Do 31. ledna se může stát hodně věcí, ale mám k dispozici ty nejlepší hráče a chci pracovat s nimi.

  Model Copy. „Už jsem na tohle odpovídal dříve. I ve Francii se hraje podobným systémem a tenhle způsob se mi líbí. Má to větší náboj, když se hraje jen na jeden zápas. Přijímám to.

  Bale. „Jako vždy, uvidíte až před zápasem, kdo nastoupí. Může se stát cokoliv. Nominaci zveřejním později, tak uvidíte, kdo v ní bude. Každý z mých hráčů chce být v pořádku, což je pro mě jako trenéra důležité. Téměř všichni hráči jsou nyní perfektně připraveni.

  Problémy v útoku a Hazard. „Dávám přednost tomu, jak hraje můj tým jako celek, a abych měl všechny hráče připravené. Eden je sice již delší čas mimo trávník, ale s týmem žije neustále. Uvidíme tento víkend, jak s ním naložíme. Víme, že do útoku musíme vycházet ze zabezpečené obrany, což se mému týmu letos daří a jsem s tím spokojený. Každý zápas je však jiný. Můj tým je velice silný, a zítra bude mít příležitost, aby ukázal i své ofenzivní kvality.

  Shinji Kagawa. „Je to pro Zaragozu velice důležitý hráč. Hraje dobře. Ostatně přeji mu to nejlepší, ale až po zítřejším zápase, jako vždy (smích).

  3 vítězství v poháru za 30 let. „Nemyslím si, že je v tom nedostatek motivace. Real Madrid je tým, který neustále dokazuje, jak je veliký, což je pro nás samo o sobě velkým závazkem a motivací. Je tu také skutečnost, že Real 13x zvítězil v Lize mistrů, dokázal toho hodně. Pravdou ale je, že se chceme do historie zapisovat i v poháru.


  Zdroj: marca.com

  4 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…