Real v televizi? La Ligu budou nově vysílat stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4

Real v televizi? La Ligu budou nově vysílat stanice Nova Sport 3 a Nova Sport 4

Konečně je jasno! La Liga od nové sezony poběží na stanicích Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Ty najdete určitě na několika poskytovatelích. S dalšími se jedná.

Na stanicích Nova Sport 3 a Nova Sport 4 budou kromě La Ligy také zápasy Bundesligy, Serie A či Ligue 1 a dokonce i vybrané duely Ligy mistrů. Liga mistrů bude pokračovat rovněž na O2 Sport. Premier League zůstává ještě jednu sezonu na Premier Sportu.

Vraťme se k La Lize. Kanály Nova Sport 3 a Nova Sport 4 najdete v Česku stoprocentně u operátorů O2 TV a televize T-Mobile. S dalšími poskytovateli se jedná. Zatím tak není jisté, zda La Liga zůstane i na Telly. Jednání každopádně probíhají.

Na Slovensku pak mají práva jistá operátoři Digi Slovakia a Slovak Telekom.

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


6 Komentářů

 • Avatar

  to mě právě zajíma jestli zustane La Liga i na Telly , nevíte kdy se o tom rozhodne ?

  0
  0
 • Avatar photo

  Bohužel La Liga je až ve stříbrném balíčku O2 TV, ne v tom základním sportovním.

  0
  0
 • Avatar photo

  Dvě stanice na 3 ligy je hrozně málo.. Kolikrát se stalo, že se zápas Realu v minulé sezoně nevešel na Digi Sport 1 a 2 a byl až na trojce .. Jsem zvědavej, jak to chtějí udělat. Snad dají zápasy i na to jejich Voyo, ať nemusíme několikrát za sezonu řešit, že se zápas Realu nevešel do nabídky ..

  0
  0
 • Avatar

  No chvalabohu mám Magio, takže namiesto Digi Sportov 1-3 dostaneme náhradu Premier Sport 2 a Nova Sport 3 a 4. Čo ma naopak vôbec neteší je fakt, že s komentovaním v podaní Digi Sportu a takisto aj so štúdiami, či samotným rozoberaním futbalu ako takého, to vlastne na CZ/SK nemalo konkurenciu. Ak sa mám ďalšie 3 sezóny pozerať na opäť chudé rovnaké štúdio O2 TV CZ, kde sú dvaja moderátori, ktorí sa menia každý týždeň, a dokopy traja hostia, ktorí sa menia takisto, je fakt vtip. To že na hlavičke bude Premier Sport 2 a nie pomarančový kyjak, je vlastne jedno. Taká malá technická rečnícka otázka. Som Slovák, bývam na Slovensku, platím slovenskému prowiderovi. Budem sa pozerať konečne na slovenské štúdio v LM? Budem mať stále slovenský komentár v LM? Skôr si myslím, že nie a naopak sa bojím, že v rámci Nova Sport 3 a 4, kde pravdepodobne bude La Liga, sa opäť pre slovenských zákazníkov na území SR všetko ,,počeští". Úprimne bol by som rád, aby sa práva na vysielanie pre slovenský trh v rámci týchto ,,súťaží" rozdávali separátne od českého trhu. Keby Slovak Telekom a jej dcérska spoločnosť Digi Slovakia nevycálujú prachy, tak na Slovensku vlastne futbal nemáme. To je absolútny vtip. Takže na konci vlastne môžme ďakovať pomaranču a aj ružovej záhrade, že nejaký futbal na Slovensku máme. Samozrejme opäť prestreamovaný z českých štúdií, buď s autentickým českým komentárom, čo píli uši, alebo so slovenským amatérskym komentárom, vďaka ktorému už krváca srdce.I keď som klientom Slovak Telekom, za mňa obrovské sklamanie. Na Digi Sport budem spomínať s plačom. P.S.: Digi Sport 6,7,8, ktoré slúžili na live zápasy v original EN komentári pre tie duely, ktoré sa už nezmestili do prvých troch kanálov, takisto končia, takže vlastne teoreticky namiesto 6 duelov naraz v rámci líg (+7. za Premier League na Premier Sport), budem mať 4 kanály na 4 zápasy? Normálne by som napísal, že mám zmiešané pocity, ale v tomto prípade sú jasne negatívne.

  0
  0
 • Avatar

  Už dlouhé roky sleduji Real TV na UPC Direct. Vše je v původním zněním. Španělští komentátoři jsou jedineční. Už bych neměnil. Real TV je pouze jedna!

  0
  0

Přidat komentář

Související články

Antonio Rüdiger: Bojím se jen Boha. Co se mi na Realu líbí? Má vítěznou DNA, stejně jako já
Nezařazené

Antonio Rüdiger: Bojím se jen Boha. Co se mi na Realu líbí? Má vítěznou DNA, stejně jako já

Antonio Rüdiger poskytl rozhovor deníku El Mundo. Německý obránce mluvil mimo jiné o nadcházejícím finále Ligy mistrů a aktuální sezóně.…
Kariéra Toni Kroose v kostce. Kolik titulů má a za které týmu hrál?
Nezařazené

Kariéra Toni Kroose v kostce. Kolik titulů má a za které týmu hrál?

Toni Kroos je fotbalová legenda. Jeden z nejvlivnějších hráčů s nejlepšími výsledky v historii. Překvapivé oznámení o jeho odchodu do…
Florentino Pérez připravuje revoluci. Pracuje na nové vlastnické struktuře klubu
Nezařazené

Florentino Pérez připravuje revoluci. Pracuje na nové vlastnické struktuře klubu

Florentino Pérez pracuje na revoluci ve vlastnictví klubu. Prezident Realu Madrid hledá takovou strukturu, která podle něj v budoucnosti nejlépe…
Carragher: Real měl City pod kontrolou. Výkon Los Blancos byl impozantní, přidal se Henry
Nezařazené

Carragher: Real měl City pod kontrolou. Výkon Los Blancos byl impozantní, přidal se Henry

Hráčům Bayernu Mnichov po postupu proti Arsenalu notnou chvíli trvalo, než po konci jejich zápasu opustili svoji šatnu. Proč? Nechtěli…