Ceny BilyBalet.cz | Zklamání sezony: Nejdražší posila Hazard a jedno nečekané jméno

Čas 25. 05. 2021, 13:13 | Autor podvinho
Ceny BB - Zklamání sezony
Ceny BB - Zklamání sezony

Portál BilyBalet.cz pokračuje v udělování cen hráčům Realu Madrid za právě skončený ročník 2020/2021. Tentokrát půjde o smutnější čtení. Dostáváme se totiž k vyhlášení ankety Zklamání sezony. To jednoznačně ovládl Eden Hazard. Další dvě místa patří mladým hráčům.

Zklamání sezony 3. místo: Martin Ødegaard

Jsem si vědom toho, že jde o kontroverzní volbu. A rovněž uznávám, že se zde Martin Ødegaard neobjevuje pouze svou vlastní vinou. Prostoru dostal méně, než bych si přál, a myslím, že i než si zasloužil.

Jenže pokud mám zůstat u slova zklamání, naplňuje ho pro mě právě talentovaný Nor. Zatímco od například Isca či Marcela jsem již neměl taková očekávání, u Ødegaarda jsem opravdu čekal, že se dokáže v Realu konečně prosadit. Po hostování v Sociedadu na to jistě měl. Ovšem nestalo se.

Zklamáním pro mě tak bylo celé Ødegaardovo angažmá včetně toho, že v zimě raději zvolil úprk místo toho, aby se o své místo na slunci ještě porval. Druhým dechem zároveň dodávám, že se k němu trenér Zinedine Zidane párkrát nezachoval úplně fér. Těžká situace a velké zklamání pro fanouška Realu Madrid.

Zklamání sezony 2. místo: Rodrygo

V první sezoně za Real naznačil Rodrygo obrovský potenciál a očekávalo se, že v té další ho ještě výrazně rozvine. Jenže Brazilec významně stagnoval. No, spíše se zhoršoval. Za celou sezonu skóroval pouze jednou v La Lize a jednou v Lize mistrů.

Jasně, Rodrygo nedostal tolik prostoru jako třeba Vinícius, ale je nutné říct, že si za to mohl primárně sám. Když byl na hřišti, málokdy patřil mezi výrazné hráče. Vinícius opět spálil velké množství šancí, ale zároveň měl zápasy, kdy patřil k nejlepším na hřišti. To se Rodrygovi obloukem vyhnulo.

Na Brazilcovu obranu musíme dodat, že v La Lize zaznamenal 6 asistencí. To je jistě velmi dobré číslo. Jenže při detailnějším pohledu zjistíme, že opravdu nadmíru povedené výkony předvedl pouze proti Gladbachu, Eibaru a Granadě. A to je málo.

Zklamání sezony 1. místo: Eden Hazard

Tady je jasno. Nejdražší přestup v historii Realu Madrid Eden Hazard se zatím neskutečně trápí. Belgičana zradilo primárně jeho zdraví, ale dlouhodobě se spekuluje také o ne zrovna prvotřídním přístupu.

Navíc, když už na hřišti byl, nepředvedl prakticky nic. Hazardovo průměrné hodnocení dle serveru Whoscored je 6,66. Tím patří na 18. místo v kádru Realu.

Výsledná bilance Edena Hazarda v sezoně 2020/2021 je výmluvná. Pouze 7 startů v základní sestavě v La Lize a 3 starty v první jedenáctce v Lize mistrů hovoří za vše. Hodně se toho o Hazardovi namluvilo a napsalo. Suma sumárum, jeho angažmá v Realu Madrid je zatím neskutečným zklamáním.

Hráč sezony - názor fanoušků

Teď je řada na tobě! Sděl nám do komentářů tvoje 3 zklamání sezony.

Ceny BilyBalet.cz

Portál BilyBalet.cz udělují v týdnu po právě skončené sezoně Realu Madrid hned několik cen.

Pondělí - Hráči sezony

Úterý - Zklamání sezony

Středa - Objevy sezony

Čtvrtek - Góly sezony

Pátek - Zápasy sezony

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (60 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!