Ceny BilyBalet.cz | Zklamání sezony: Nejdražší posila Hazard a jedno nečekané jméno

Ceny BilyBalet.cz | Zklamání sezony: Nejdražší posila Hazard a jedno nečekané jméno

Portál BilyBalet.cz pokračuje v udělování cen hráčům Realu Madrid za právě skončený ročník 2020/2021. Tentokrát půjde o smutnější čtení. Dostáváme se totiž k vyhlášení ankety Zklamání sezony. To jednoznačně ovládl Eden Hazard. Další dvě místa patří mladým hráčům.

Zklamání sezony 3. místo: Martin Ødegaard

Jsem si vědom toho, že jde o kontroverzní volbu. A rovněž uznávám, že se zde Martin Ødegaard neobjevuje pouze svou vlastní vinou. Prostoru dostal méně, než bych si přál, a myslím, že i než si zasloužil.

Jenže pokud mám zůstat u slova zklamání, naplňuje ho pro mě právě talentovaný Nor. Zatímco od například Isca či Marcela jsem již neměl taková očekávání, u Ødegaarda jsem opravdu čekal, že se dokáže v Realu konečně prosadit. Po hostování v Sociedadu na to jistě měl. Ovšem nestalo se.

Zklamáním pro mě tak bylo celé Ødegaardovo angažmá včetně toho, že v zimě raději zvolil úprk místo toho, aby se o své místo na slunci ještě porval. Druhým dechem zároveň dodávám, že se k němu trenér Zinedine Zidane párkrát nezachoval úplně fér. Těžká situace a velké zklamání pro fanouška Realu Madrid.

Zklamání sezony 2. místo: Rodrygo

V první sezoně za Real naznačil Rodrygo obrovský potenciál a očekávalo se, že v té další ho ještě výrazně rozvine. Jenže Brazilec významně stagnoval. No, spíše se zhoršoval. Za celou sezonu skóroval pouze jednou v La Lize a jednou v Lize mistrů.

Jasně, Rodrygo nedostal tolik prostoru jako třeba Vinícius, ale je nutné říct, že si za to mohl primárně sám. Když byl na hřišti, málokdy patřil mezi výrazné hráče. Vinícius opět spálil velké množství šancí, ale zároveň měl zápasy, kdy patřil k nejlepším na hřišti. To se Rodrygovi obloukem vyhnulo.

Na Brazilcovu obranu musíme dodat, že v La Lize zaznamenal 6 asistencí. To je jistě velmi dobré číslo. Jenže při detailnějším pohledu zjistíme, že opravdu nadmíru povedené výkony předvedl pouze proti Gladbachu, Eibaru a Granadě. A to je málo.

Zklamání sezony 1. místo: Eden Hazard

Tady je jasno. Nejdražší přestup v historii Realu Madrid Eden Hazard se zatím neskutečně trápí. Belgičana zradilo primárně jeho zdraví, ale dlouhodobě se spekuluje také o ne zrovna prvotřídním přístupu.

Navíc, když už na hřišti byl, nepředvedl prakticky nic. Hazardovo průměrné hodnocení dle serveru Whoscored je 6,66. Tím patří na 18. místo v kádru Realu.

Výsledná bilance Edena Hazarda v sezoně 2020/2021 je výmluvná. Pouze 7 startů v základní sestavě v La Lize a 3 starty v první jedenáctce v Lize mistrů hovoří za vše. Hodně se toho o Hazardovi namluvilo a napsalo. Suma sumárum, jeho angažmá v Realu Madrid je zatím neskutečným zklamáním.

Hráč sezony – názor fanoušků

Teď je řada na tobě! Sděl nám do komentářů tvoje 3 zklamání sezony.

Ceny BilyBalet.cz

Portál BilyBalet.cz udělují v týdnu po právě skončené sezoně Realu Madrid hned několik cen.

PondělíHráči sezony

Úterý – Zklamání sezony

Středa – Objevy sezony

Čtvrtek – Góly sezony

Pátek – Zápasy sezony

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


60 Komentářů

 • Avatar

  1. Hazard
  2. Marcelo
  3. Carvajal
  4. Odegaard
  5. Rodrygo

  0
  0
 • Avatar

  O 3. místě radši nebudu psát, jen snad, že se tam víc hodí Zidane a jeho práce s hráči, kvůli kterýmu jsi to třetí místo musel napsat. Co Jović, Éder, Odri, kteří si v první polovině sezóny taky neťukli s míčem? X zápasů, kdy hrála ta samá sestava. Jak to dopadlo? Ramos dlouhodobě zraněný a vynechá kvůli tomu EURO, Mendy přetížený a vynechá kvůli tomu EURO, Toni i Luka hráli závěr sezóny se svalovými potížemi. A najednou to v nouzi s hráči jako Blanco, Miguel, Arribas nebo Park šlo…

  Druhý místo je neméně konzervativní. Když pominu ten fakt, že byl přes dva měsíce zraněný. V čem byl horší než Asensio? V čem byl horší než Viní? Tomu se povedlo kolik těch “zápasů, kdy patřil k nejlepším na hřišti”? Pool a? A?! Proč má statisticky srovnatelný čísla s Asensiem a Viním, i když odehrál ani ne polovinu jejich času na hřišti?

  0
  0
  • Avatar photo

   Vždyť píšu, že to není jen Odeho vinou. Mě to fakt mrzí. Samozřejmě jsem zvažoval Asensia s Vinim. A kdyby bylo hráčů pět, jsou tam. Měli špatnou sezonu. Ale pořád mi přišlo, že předvedli víc než Rodrygo. Vini měl opravdu více zápasů, kdy patřil k těm lepším. Asensio zase udělal šňůru gólů. Tím neříkám, že hráli nějak dobře, to samozřejmě ne. A uznávám, že bylo celkem těžké tu trojici vybrat *smile*

   0
   0
   • Avatar

    Já to beru. Myslím, že kontroverzní článek splnil tvá očekávání na 100 %.
    Já bych tam dal Zidana na místo Ødeho. “Zklamání sezony” jsem pochopil nejen hráče, a proto se mi tam hodí víc trenér a jeho práce první 2/3 sezóny. Já jsem si za těch dva a půl roku zvyknul koukat na zápasy jen kvůli Martinovi (a koukal jsem i na AC, Villarreal / Getafe a čas od času i na Frankfurt kvůli našim hráčům), takže mi to zas tak nevadilo, taky jsem si nasledoval PL. Ale zklamáním pro mě není, v Arsenalu byl jediným kreativním hráčem většinu utkání. To, že se po svém prvním startu v základu (4:2 proti Leeds) podílel na 13 z 18 gólů ze hry, když byl na hřišti, hovoří za všechno. A to i když nebyl většinu zápasů na 100 %. To byl před repre pauzou a v posledním zápase, kdy byl v laufu. Ale chápu, že pohled fanouška Realu, který chápe Martina jen jako hráče na hostování, tak to vypadalo jinak. Když jsme u nich, tak Mayoral dal 17 gólů! Bale 14… u nás Jović odehrál 150 minut a zaskakovat musel Mariano

    0
    0
    • Avatar

     Ano, Benzema měl jednu z nejlepších sezón, ale křídla se nikterak nezvedla a pomoc by se mu určitě hodila. Spolu s Jovićem odehrál jeden zápas a s Marianem se potkal jen při Díazových pětiminutových cameos.
     Beru, že si to Borja zkazil sám tím prohlášením. Ale očividně měl pravdu, když se Luka na hřiště téměř vůbec nepodíval…
     Podle informací mohl prchnout i Éder za Balem do Thamu, ale to měl Pérez zatrhnout. No nevím, co by se dělo, kdyby odešel, a pak se zranila obranná dvojice a taky Chust. A Mendy, Lucas a Dani… A stejně jako u Ødeho a Joviće, vůbec nikdo by se nemohl divit, kdyby taky “prchnul”, když se i při absenci Sergia vůbec nedostal na hřiště (téměř 3 měsíce ani minutu)

     0
     0
 • Avatar

  Marcelo prý končí a jeho místo má zaujmout Gutierrez.

  0
  0
 • Avatar photo

  asi takto.. 1. Hazard, 2. Marcelo, 3. Rodrygo, 4. Asensio, 5. Vini

  0
  0
 • Avatar

  1. Hazard, 2. Asensio, 3. Rodrygo (od Isca s Marcelom som uz nic necakal)

  0
  0
 • Avatar

  Třetí místo beru od autora článku pouze jako hloupý vtip. Tohle nemůže normálně smýšlející člověk myslet vážně.
  Rodrygo vzhledem k počtu minut spíše nějaké 4.-5. místo.

  Takže za mě
  3. Zidane
  2. Hazard
  1. Lékařský tým

  0
  0
  • Avatar

   Přesně takhle bych to napsal i já. Jen bych prohodil Zidana a lékařský tým.

   0
   0
  • Avatar

   veľmi dobrý názor od blabla.
   môžem súhlasiť

   0
   0
  • Avatar photo

   hovorime o hracoch.. ale co cakat od Blablabla :))

   0
   0
  • Avatar photo

   Je to o názoru, opravdu mě tu nemusíš za ten můj urážet. Vysvětlil jsem to dostatečně. Zatímco tys zvolil urážky a pak napsal něco, co neodpoví
   dá kritériím…

   0
   0
   • Avatar

    Podvinho: neodpovídá kritériím? Není napsáno nejhorší hráč. Je napsáno zklamání sezóny. Včera bylo napsáno nejlepší hráči.
    Navíc ty tu zastupuješ tuhle stránku, tudíž bys měl být objektivní. Ale tvoje články jsou hodně osobní a subjektivní

    0
    0
    • Avatar photo

     To si trochu pleteš dojmy s pojmy, kamaráde. Zaprvé články, kde redaktor volí své hráče / zklamání atd. sezony, komentáře, blogy a další nikdy nebudou objektivní. Vždy jde o názor redaktora a ten je logicky subjektivní. Naopak zpravodajství by mělo být objektivní a to také u nás je.

     Zadruhé nejsme veřejnoprávní médium, jsme web fanoušků a budeme se tak chovat.

     A zatřetí, já jsem pro diskuzi a nikdy jsem neřekl, že můj názor je jediný správný. Ostatně už v článku uvádím důvody, proč jsem se takto rozhodl. Pokud někdo bude slušně oponovat, nemám problém. Pokud ale píšeš něco o tom, že tohle nemůže napsat smýšlející člověk, tak klesáš na úroveň, která mě nezajímá. Zvlášť, když pak píšeš blbosti o objektivitě tam, kde ani z podstaty článku být nemůže.

     0
     0
     • Avatar

      Kamarádi opravdu nejsme. A jak sám píšeš, že to je o názorech. Tak můj je, že normálně smýšlející člověk takovou blbost nenapíše. A za tím si stojím. A pokud tvrdíš, že u tohohle typu článků neexistuje objektivita, tak jsi tomu nasadil korunu. Potom tvoje články ztrácí význam a z téhle stránky se stává tvůj osobní blog.
      Možná i proto tato stránka stagnuje a stálo by za zamyšlení něco změnit nebo se na to vykašlat.
      Už několikrát jsi u článků nezvládl emoce nebo osobní sympatie/antipatie. Což rozhodně není fajn.
      Ale to se ti asi nedá vysvětlit vzhledem k tvým názorům, vystupování a fungování tady (už jen to, že je tady stále aktivní člen Iker, který dlouhodobě napadá příspěvky ostatních a rozmíchává negativní atmosféru) a ty tu brečíš kvůli jedné kritice na tebe. Každý ti tu nebude podkuřovat, kamaráde.

      0
      0
     • Avatar photo

      Ještě jednou ti to zkusím vysvětlit. Zatímco zpravodajství má být jednoznačně objektivní, tak další publicistické žánry jsou subjektivní už z povahy = autor do nich dává své názory (a názor je prostě vždy subjektivní).

      Podívej se na články na našem webu. Jaký je poměr článků typu blogu / komentáře vs. zpravodajství? V roce 2021 jsem zatím napsal 7 článků-komentářů. Toť k té kravině, že je z toho můj osobní blog.

      Jo a řeči o stagnaci webu. Hele, kolikrát já to už za těch více než 13 let slyšel. A většinou to psal někdo, kdo s námi zrovna nesouhlasil. Zajímavý.

      Já tedy na číslech vidím něco o dost jiného, ale názor ti brát nebudu. Jsme rádi za každého návštěvníka, ale pokud máš pocit, že „bychom se na to měli vykašlat“, tak sem asi přestaň chodit, protože to opravdu nemáme v plánu *wink*

      Myslím, že jsem ukázal ochotu diskutovat, proto nevím, proč by mi něco nešlo vysvětlit. Nebrečím, jen jsem si dovolil reagovat na tvou kritiku. Férově a slušně.

      0
      0
     • Avatar

      Promiň, ale ta první část je hloupost. V podstatě tu definuješ svůj blog. Pokud tu vystupuješ jako zástupce webu, tak tvé články musí odrážet skutečnost. A nikdo neříká, že v článku nemůže být zahrnutý subjektivní pohled. Ale výsledek by měl být vždy objektivní. Aby to mělo nějakou výpovědní hodnotu.
      A to, že web stagnuje, toho si tu snad všiml každý. Nebo alespoň o dost zaostává za dalšíma.
      Ty očividně budeš člověk, který si myslí, že dělá vše nejlépe a vše si obhájí. Nebo se o to snaží.
      Dál k tomu nemám co dodat. Očividně jsi se aspoň poučil a do dnešního článku napsal objev sezóny mezi hráči. *wink*
      Dej trochu stranou ego a možná to bude k něčemu vypadat.

      0
      0
  • Avatar

   suhlasim s tebou

   0
   0
 • Avatar

  1. Hazard / 2. Asensio 3. Vinco -> Hazard oprávnene. Asensiovi jednak nesedí ten náš štýl (ktorý asi nesedí nikomu) ale vybral som jeho, keďže Rodryga nechcem hodnotiť kvoli jeho absenciám a keď hral, tak zahral obstojne výkonu celého Realu. No a Vincek … Proti Liverpoolu bol jeho zápas, pred tým slabý výkon a po ňom ešte slabší. Chalan je rýchly, snaží sa, no pokazil toho toľko …

  0
  0
 • Avatar

  Iker- fakt už neviem kolko mas rokov ale príde mi skôr že ty hráš Fifu.
  Takze po 1 -tréner si vyberá mužstvo a keď ZZ prišiel podruhe tak na základe dohody že bude mat ešte väčší vplyv na nakup hráčov .V Anglicku bežne kupujú na žiadosť Managera. Za príchod je zodpovedný manager ,vedenie mu akurát možno povie rozpocet a je jasne že keď si tréner povie že chce Halanda a Mbappeho tak klub na neho nemusí mat .Lpool kupoval pár rokov dozadu hráčov za 200mil?hviezdy? Keď došiel Kloop kupili Maneho a Salaha a pod ním sa stali hviezdy. Neni umenie vybrať si hráča čo chce cela Európa za 200mil,to s takým vie pracovať každý.Umenie je vytvoriť team aby slapal a to aj z hráčov za 50-80m .To ty tu ale furt hráš FM.Videl si niekdy Bayern dať 150-200mil za hráča?Lebo ja nie a natreli by si nás na chleba,hra vyzerá úplne inak

  0
  0
  • Avatar

   uplný souhlas a taky nechápu vyjádření Ikera ale každý má svojí hlavu lepší je možná si nevšímat co píše protože potom jsem akorát nasra*ý *thumb**lol*

   0
   0
   • Avatar photo

    tak ste si pokecali dvaja, ktori neviem ani komu vlastne fandite.. dalsia vec, je mozne ze Zidane mohol davat navrhy na posily, taky Mendy bol skvely nakup, Hazard sa naozaj nedal predpoveda ze bude vacsia slama ako Bale, kedze v Chelsea nebol skoro nikdy zraneny, takze to bolo dielo nahody a mozno pristupu hraca.. a Jovic bol mozno tak tretia volba na utocnika.. pokial viem Zidane chcel hlavne Pogbu a Mbappeho

    0
    0
    • Avatar

     Na Mbappého nebyly peníze a hrál by křídlo a ne hrot, na hrotu by byl Benzema. Jovič měl být dvojka na hrotu, kterou ZZ chtěl, tak toho nech prosím tě. A Pogba by byl taky drahý a při koroně na něj taky peníze nebyly. Navíc by nás nevytrhl a většina fans ho ani nechtěla. Takže ve výsledku má ZZ vše, co bylo k dispozici a co chtěl.

     0
     0
  • Avatar

   no máš z velkej casti pravdu ale zase si nemyl system v Anglicku kde nie je trener ale manager a to v spanielsku nefunguje tam je to iba trener, ktory moze navrhnut posily ale rozhoduje niekto iny v klube

   0
   0
 • Avatar

  Taky Rodrygo bol polovicu sezóny zraneny toho by som nehodnotil

  0
  0
 • Avatar

  resp ak hovoríme o sklamaniach sezóny, tak ja by som dal

  1. hazard
  2. lekársky tím
  3. Ramos

  upravujeme svoj postoj k Zizu.
  nie žeby ma nesklamal, ale neprekvapil. od neho som totiž očakával prístup aký predviedol a ak by nebolo zranení, bolo by to ešte horšie vo vzťahu k hráčom, ktorí by vôbec šancu asi nedostali.

  hazard asi netreba komentovať.

  lekársky tím – proste pri toľkých zraneniach by som hľadal cestu ako s nimi skončiť zmluvu, to už nemôže byť náhoda a nebodaj zlý tím trénerov

  Ramos. nikdy to nebol hráč môjho srdca, ale ako srdciara kapitána a strelca dôležitých gólov ho plne uznávam. prakticky od začiatku roka som vyrovnaný s tým, že odíde (aj keď ešte sezónu by predsa mohol ostať, ale asi pôjde).
  a práve jeho prístup ku klubu a predĺženiu zmluvy je pre mňa veľkým sklamaním.

  0
  0
  • Avatar

   100% souhlas!

   0
   0
  • Avatar

   Přesně. Souhlas

   0
   0
  • Avatar

   uplny suhlas. ked ramos odide tak na neho isto nadavat nebudem, urobil tu kusisko roboty a za posledne roky som videl ze aj psychiky vyzrel, ale tie jeho natahovacky s klubom vzdy ked mu koncila zmluva, to bolo trapne. to cakam od nejakej krysy ktorej ide len o peniaze, ale od hraca ktory je kapitanom cakam trosku lepsi pristup. jasne ze si tie peniaze zasluzil, ale nechat agentov nech vzdy ked konci zmluva aby vytahovali ako jednaju s ManU a pod, to bolo vzdy trapne.
   ale jeho odchod jednoznacne davam za vinu vedeniu. pre mna je ta neochota dat mu 2rocnu zmluvu proste jedna obrovska debi1ina. o 2 roky mohol kludne ukoncit karieru a dovtedy pomoct timu aj keby len v rotacii.

   a co sa ZZ tyka, tiez suhlasim. u neho to bolo skor o tom, ze som dufal ze zacne niektore veci robit inak, veci ktore mu fungovali pocas 1.obdobia v reale. neveril som tomu, ale dufal som. skoda.

   0
   0
 • Avatar

  No, za mě je bod 1 jasný, 2 je tak trochu úlet redakce a s bodem 3 nesouhlasím. Chápu, že když se nepovedlo letos zapracovat Odegaarda, je to zklamání. Nicméně to jde spíš na vrub ZZ. Po několika zápasech, kdy hrál asi 5 minut, nedostal ani pohár. a po svém přestupu mohl v pohodě hned hrát. Arteta se k němu choval jako k top záložníkovi LL, kterého chce, ZZ ne – to je prostě smutný fakt. Ale obecně je pro mě zklamáním to, že po nadějném začátku, kdy ZZ zkoušel různé hráče a 2 zápasy hrál třeba Jovič s Benzemou, se na to po pár ztrátách vykašlal a ty mladé úplně odepsal, ačkoliv třeba Ode byl pouze 1x naší prohry. Tento postoj ZZ je prostě zklamáním.

  Bod 2 – ano, Rodrygo je nevyrovnaný a má za sebou slabé zápasy, ale hrál sporadicky a dlouho byl zraněný. A faktem je, že na svou minutáž je docela produktivní. Mluvit o něm jako o zklamání a vynechat třeba Asensia na stejné pozici s daleko větší minutáží a podporou trenéra je podle mě trošku úlet. Nemluvě o tom, jak je křídelní hra pod ZZ problémová a většině našich hráčů nesedí.

  Zase mě teda: Hazard, Varane, ZZ, případně ten Asensio.

  0
  0
 • Avatar

  1. Hazard *wall*
  2. Marcelo *stydi*
  3. Odriozola *oh*
  *rip*

  0
  0
  • Avatar

   Odri? Za co? Od toho člověka snad před sezónou nikdo nic neočekával, tak jak tě mohl zklamat? Odri je pro mě spíš překvapením, že se s tím tlakem na konci sezóny dokázal vyrovnat a po dvou letech, kdy téměř neviděl hřiště, se své role zhostil bez zbytečných chyb, který by vedly k nebezpečným situacím a ještě navrch přidal 2 góly, který od něj nečekali asi ani jeho rodiče, když předtím 2 góly dal za celou kariéru

   0
   0
   • Avatar photo

    Přesně, mě ten hate na Odriho přijde někdy přehnaný a spíše z principu.

    0
    0
   • Avatar

    V phodě, co člověk, to názor. Já třeba očekávání měl, byť ne nějaká velká, ale ta sezóna z jeho pohledu podle mě nemůže být hodnocená kladně. Ve většině situací zmatkuje, často je ten, který to zadrbe špatným zpracováním, centrem nikam atd. Góly jsou sice fajn, ale třeba proti Granadě jsem si říkal, že když srovnám Marvina, který na PO nastoupil v první půli a střídal o poločase kvůli zranění a Odriho, tak mi prostě nějaký nevyhraný klučina z Castilly vyšel z porovnání lépe – proto jej beru jako jedno z největších zklamání sezóny. Tím spíš, když se mohl při absenci Carvajala dostat do sestavy a ukázat, co v něm je. A z toho, co jsem letos viděl, je podle mě prostě dobře, že Zizou upřenostňoval na jeho místě Lucase, což je pro Odriho dost špatná vizitka…*stydi*

    0
    0
  • Avatar

   Kluci, vysvětlím. Já jsem asi na rozdíl od většiny ostatních věřil, že odri se zvedne a prostě výkonnostně vyroste. Při dlouhodobé absenci Carvajala to měl možnost ukázat a mě teda zklamal. Přijde mi jako strašný janek, prostě předkopne balón a běží až do autu. Přijde mi i herním myšlením trošku mimo. Prostě nenaplnil mě očekávání a jak jinak můžu ostatně hodnotit hráče, který je i při absenci ostatních pravých obránců a i záložníků až 4. varianta pro trenéra. To není hate, to je prostě zklamání.

   0
   0
 • Avatar

  1. hazard
  2. asensio
  3. vinicius

  0
  0
 • Avatar

  1. Hazard, 2. Asensio, 3. Varane

  0
  0
 • Avatar

  Je to smutný vidět nápis zklamání sezóny vedle fotky Edena… Neměl jsem radost, že jde do Madridu, na druhou stranu, za to co pro nás udělal jsem mu přál úspěch v novém působišti, takhle to skončit nemělo… Asi je čas proklepnout si ty vaše Sanitas… 🙂

  0
  0
 • Avatar

  Hazard ukázal charakter a kvality.
  Utekaj do Chelsea do svojej komfortnej zóny. Dosť u mňa klesol čo sa týka futbalovej stránky, profesionál sa správa inak…*thumbsdown*

  0
  0

Přidat komentář

Související články

Majitel Ronaldo. Jak se legendě Realu daří řízení Valladolidu a co mu vyčítají fanoušci?
Podcasty BilyBalet.cz

Majitel Ronaldo. Jak se legendě Realu daří řízení Valladolidu a co mu vyčítají fanoušci?

Díky hráčské kariéře se stal světovou fotbalovou modlou, ke které vzhlížely a vzhlíží miliony mladých hráčů. Ronaldo Nazario ale po…
ANALÝZA: Proč hraje Fede Valverde svůj nejlepší fotbal kariéry?
Analýzy a rozbory

ANALÝZA: Proč hraje Fede Valverde svůj nejlepší fotbal kariéry?

Kariéra Federica Valverdeho byla vždy spjata s týmem, jako téměř u nikoho jiného. Málokterý hráč snížil své ambice více a…
3 věci, které musí Real splnit, aby zvládl El Clásico: Chuť i síla s míčem
Liga mistrů

3 věci, které musí Real splnit, aby zvládl El Clásico: Chuť i síla s míčem

Největší zápas španělského fotbalu je tady. El Clásico. Real Madrid je i díky domácímu prostředí favoritem, ale nic snadného ho…
SPECIÁL k finiši La Ligy: Kde nás čekají největší boje a na co všechno se těšit?
Podcasty BilyBalet.cz

SPECIÁL k finiši La Ligy: Kde nás čekají největší boje a na co všechno se těšit?

Třicet kol La Ligy je za námi, osm před námi. Finiš nejvyšší španělské soutěže bude tradičně napínavý a jistě emocemi…