Piqué: V prvním poločase to byl nejhorší Real Madrid, proti kterému jsem na Bernabéu hrál.

Piqué: V prvním poločase to byl nejhorší Real Madrid, proti kterému jsem na Bernabéu hrál.

Střela Viníciuse Júniora, kterou tečoval do branky Gerard Piqué, rozhodla ligové El Clásico. Obránce Blaugranas přitom řekl, že proti horšímu Realu Madrid, s ohledem na výkon Los Blancos v 1. poločase, na Santiago Bernabéu ještě nikdy nehrál.

Analýza zápasu. „V prvním poločase jsme měli utkání jasně pod kontrolou. Viděl jsem na hřišti nejhorší Real Madrid, proti kterému jsem kdy na Santiago Bernabéu hrál. Po změně stran se dokázali vrátit do zápasu, ale po nešťastné souhře náhod dali branku. Měli jsme něco využít z převahy v prvním poločase.“

Nejhorší Real Madrid?Neříkám to jako kritiku vůči nim. Mají svoje problémy stejně jako my. Ani my na tom nejsme moc dobře. Ale měli jsme na to, abychom zápas rozhodli. Kdybychom proměnili svoje příležitosti, Real by narazil. Nyní jsou psychicky posíleni, zatímco nás porážka může dál srazit. Ale ještě nejsme potopeni. Je ještě dost zápasů na to, abychom vyhráli La Ligu.

Inkasované branky. „Byli jsme špatně rozmístěni. Nechali jsme Realu hodně prostoru. A když jsme nebyli schopni držet a kontrolovat míč, Real nás nachytal. Je rozdíl, když ztratíte míč na své polovině, a když jej ztratíte na polovině soupeře. Je to tip na zlepšení.

Branka Viníciuse.Jde to spíš za mnou, protože jsem to tečoval. Viděl jsem, jak se Vinícius řítí do útoku, ale nechal jsem jej vystřelit. Chtěl jsem jeho pokus zablokovat. Bohužel jsem to jen tečoval…


Zdroj: marca.com

10 Komentářů

  • Avatar

    Pique by si mal zhodnotiť vlastnú kabínu a nie kritizovať Real a už vôbec nie za 2 polčas je to LOLO *tong**lol*

    0
    0
  • Avatar

    Druhý poločas byl z naší strany dobrý. Po dlouhé době se dalo koukat na naší hru.👍

    0
    0
  • Avatar

    Pique tomu vůbec nerozumí*rofl**rofl*

    0
    0
  • Avatar

    ale nesmejte sa, sak ma v podstate pravdu, keby dali gol v prvom polcase tak schytame asi prehru.
    mame 1b naskok to je nic – takze z vyhry sa sice tesim logicky, ale pozeram dopredu a 1 bod je nic, uz sme stratili 5 za dva zapasy tak moc nevyskakujme, velmi dobre vieme, ze nasa hra ma daleko od idealu a gazdy gol je priam dar ake su vzacne.
    tymto stylom ako chceme dat 2g v MC ??
    takze ostanme pri zemi

    0
    0
    • Avatar

      tak tak, keby nas v prvom polcase nepodrzal thibo pri tej obrovskej sanci messiho, alebo keby to bol griezman trafil, tak by bolo asi po zapase. ale je super, ze v druhom polcase sme hrali tak ako sme hrali a hlavne, ze sme hrali do konca. velmi som sa obaval, aby to nebolo ako vo vela inych zapasoch, dame gol a ideme hrat profesrosky futbal, nahravat si nezmyselne v zadu v 16ke s thibom atd…..ale konecne to odohrali tak, ze aj po gole napadali, a chceli to vitazstvo aj potvrdit…..

      0
      0
      • Avatar

        ano. na druhej strane nemozem upriet nasim snahu, mal som fakt pocit, ze proste makali makali cely zapas, valverde je pre mna tank, je vpredu, stratime loptu – lopta leti na nasu branu a on ju predbehne a zaklada novy utok, kondicka top, velmi sikovny.
        chyba nam bud stastie v utoku alebo proste killer a kridlo, ale to vsetci vieme..

        neviem ci sme nie sme schopni porazit city doma aspon 1-2 ako oni nas, ale preco nie mozno..

        0
        0
  • Avatar

    Já vím, že je to Shakira a s inteligencí si netyká, ale když chtěli hráči vyhodit Lopatu a El Clásico odchodili, ano doslova odchodili 0:5, to byl nejslabší Real, co si pamatuju

    0
    0
  • Avatar

    Já si myslim, že už víckrát jsme hráli hůř, ale Barcelona je víc než tragická. Chybí ji Suarez, Griezmann je tragický, byl poslední rok v Atletiku , je v Barce a bude kamkoliv půjde, ten už je herně za zenitem. Polovina lidí nadává na Floa, ale jeho nákupy a prodeje mají smysl, vedení Barcy je neschopné….. Hala madrid y nada mas

    0
    0
  • Avatar

    Částečně má pravdu. První poločas nám uchránil Thibo. Arthur, Messi a Griez tam měli 100% šance. Jít do druhé půle se skóre 0:3, tak se rodí katastrofa.
    Nicméně druhý poločas úplně jiná píseň. To nasazení a presink jsem hodně dlouho neviděl. Kdyby se takhle hecli na každej zápas, tak nás nikdo neporazí.

    I tak ale. Karim,Marcelo, Luka, možná Sergio příští sezónu spíše druhá vlna. Plus samozřejmě Bale,James, Nacho,Vazquez out…

    0
    0

Přidat komentář

Související články

OFICIÁLNĚ: Nejvyšší soud dává Realu Madrid za pravdu ve sporu s La Ligou
Klub

OFICIÁLNĚ: Nejvyšší soud dává Realu Madrid za pravdu ve sporu s La Ligou

Real Madrid oznámil, že Nejvyšší soud definitivně potvrdil neplatnost rozhodnutí prezidenta La Ligy, která v roce 2022 zabránila klubu účastnit…
Komise rozhodčích představila seznam sudích pro Primera División na sezónu 2026/27
La Liga

Komise rozhodčích představila seznam sudích pro Primera División na sezónu 2026/27

Technická komise rozhodčích zveřejnila zprávu po sezóně 2025/26 a představila seznam rozhodčích pro soutěžní ročník 2026/27. Nejsilnější změny se týkají…
Javier Tebas podporuje Barcelonu: chování Florentina Péreze je nepřijatelné
La Liga

Javier Tebas podporuje Barcelonu: chování Florentina Péreze je nepřijatelné

Barcelona není ve svém tažení proti Florentinu Pérezovi a jeho obviněním z korupce vůči katalánskému klubu – a tím i…
Gerard Piqué Bernabéu nezvládá přestupové období Realu Madrid
La Liga

Gerard Piqué Bernabéu nezvládá přestupové období Realu Madrid

Real Madrid ukradl toto léto veškerou pozornost španělských médií — od překvapivých voleb, přes jmenování José Mourinha až po rychlé…