Álvaro Morata zradil Real Madrid. Útočník jde do Atlétika

Čas 27. 01. 2019, 13:12 | Autor podvinho
Álvaro Morata
Álvaro Morata

Bývalý útočník Realu Álvaro Morata ukončil trápení v Chelsea a přestěhoval se zpátky do Madridu. Bohužel si zvolil špatný klub a posílil Atlético.

Álvaro Morata hrál v Realu Madrid od svých šestnácti let a nikdy se netajil svou láskou k Bílému baletu. Po vstřelených gólech pravidelně líbal znak a několikrát se vyjádřil, že hrát v Realu je jeho snem.

Odchod do Chelsea se přesto dal pochopit, protože Morata potřeboval více herního času a věřil si na větší roli než být útočníkem číslo 2. Přestup z Realu doprovázely slzy. Až doteď emotivní příběh.

Angažmá v Chelsea ale Moratovi brutálně nevyšlo, a proto se nyní rozhodl The Blues opustit. K překvapení příznivců Realu Madrid si ale zvolil konkurenční Atlético. A hned si i přisadil.

„Jsem velmi šťastný. Hrál jsem v Atlétiku od svých třinácti let (2 roky) a lidé, kteří mě znají, vědí, že právě odtud pocházím, pokusil se Morata okamžitě zalíbit fanouškům Atletů.

Nedá se nic dělat. Álvaru Moratovi přejeme ještě horší formu než v Chelsea a vlastní gól v derby, které se hraje 9. února.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (100 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!