Perličky z rozhovoru Lovrena. Ramos dělá víc chyb než já, tvrdí obránce Liverpoolu

Čas 01. 11. 2018, 19:09 | Autor thjuks | ZdrojYoutube COPA90
Dejan Lovren
Dejan Lovren

Chorvarský stoper Dejan Lovren je známý tím, že rozhodně netrpí nedostatkem sebevědomí. V posledním rozhovoru se pasoval výkony nad Sergia Ramose. Podívejte se na „to nejlepší“ z jeho interview pro internetový projekt COPA90.

Jste nejlepší obránce světa?
Říkám, že jsem jeden z nejlepších. Ne ten nejlepší. Může to být třeba jeden z pěti. Třeba jak to bylo teď, řekněte mi jednoho hráče, který hrál finále Ligy mistrů a o měsíc později finále mistrovství světa!

No, existuje jeden… [Varane - pozn. redakce Bilybalet.cz]
Jsem první po Thierrym Henrym. Hledal jsem tuhle informaci!

Vážně?
Ano… V Premier League!

Ale nevyhrál jste.
Ano, ale i tak si myslím, že si zasloužím úctu.

Jmenujte pět nejlepších obránců světa.  Vlastně čtyři, kromě vás.
Virgil van Dijk, protože minulou sezónu jsme měli skvělou. Dosáhli jsme finále Ligy mistrů. Mám rád Varana. Zaslouží si dobré jméno. Nemá tak dobré jako Ramos. S tím nesouhlasím, protože Varane je lepší. V tuhle chvíli i v minulých letech. Vyhrál Ligu mistrů, vyhrál mistrovství světa. Měl by být nejlepším obráncem světa, i když vybrali Ramose. To je rozhodnutí a to nezměním. Vždycky jsem preferoval Thiaga Silvu. Je velmi zkušený. Není vysoký, ale má skvělý výskok, a je silný.

Měl jste několik těžkých sezón, kdy jste občas testoval nervy fanoušků… Chápete, jsou nároční, utrácejí za fotbal hodně peněz…
To chápu, jasně. Sice říkáte, že jsem měl několik těžkých sezón, já říkám zápasů, ale OK. Lidé soudí ostatní podle chyb, ale nedívají se na dobré věci. Myslím si, že si nezasloužím ty „hejty“. Podívejte se na Ramose. Dělá víc chyb než já, ale je v Realu Madrid. Byl tam Ronaldo, takže když jste tam udělal chybu, nikdo ji neviděl, protože jste vyhráli 5:1. A já jsem tak trochu smolař. Když já udělám chybu, je to 1:0 a je konec…


Celý rozhovor s Dejanem Lovrenem je k dispozici zde na Youtube kanálu COPA90 (anglicky).

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!