Real povolal právníky na noviny z Portugalska. Brání se spojení s Ronaldovým sexuálním skandálem

Čas 11. 10. 2018, 20:55 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com, as.com, realmadrid.com
Cristiano Ronaldo má nepříjemné problémy
Cristiano Ronaldo má nepříjemné problémy

Portugalský tisk zapojil Real Madrid do sexuálního skandálu Cristiana Ronalda. Ten čelí nařčení ze znásilnění bývalé modelky Kathryn Mayorgaové.

Američanka Kathryn Mayorgaová tvrdí, že Ronaldo se činu dopustil v červnu 2009 v Las Vegas. Tedy krátce před přestupem do Realu Madrid. Portugalský list Correio da Manhã zašel ještě dál s tvrzením, že španělský klub se v prvním roce Ronaldova působení v Madridu dozvěděl, co se stalo. Real Madrid měl podle tisku svým vlivem zatlačil na Portugalce, aby se s Američankou mimosoudně dohodl.

Výsledkem byla dohoda o mlčenlivosti z ledna 2010 uzavřená na 350 000 dolarů. Mayorgaová nyní starý případ vytáhla na světlo světa a shodou okolností i dohoda se „náhodou“ dostala do redakce německého listu Der Spegel, který neváhal se zveřejněním.

Ronaldův právník Peter Christiansen dohodu potvrzuje, ale zároveň trvá na tom, že „to není v žádném případě přiznání viny,“ ale reakce na „pokus zničit pověst vybudovanou na tvrdé práci, sportu a čestnosti.“

Vedení Bílého baletu neváhalo zaktivovat právníky. „Real Madrid dnes oznamuje, že klub podnikl právní kroky proti portugalskému deníku Correio da Manhã za zveřejnění kategoricky nepravdivých informací ve vážné snaze poškodit obraz klubu,“ píše se v oficiálním prohlášení. „Real Madrid nemá absolutně žádnou informaci o tom, co noviny otiskly o Cristianovi Ronaldovi. Klub tedy nemohl ani podniknout žádné kroky, protože neměl v této oblasti žádné informace. Real Madrid žádá o nápravu situace ze strany výše uvedených novin.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (32 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!