Real Madrid potřebuje co nejdříve Harryho Kanea, volají fanoušci Bílého baletu

Čas 31. 12. 2017, 17:43 | Autor thjuks
Harry Kane
Harry Kane

Fanoušci mají jasno, který problém současný tým Realu Madrid nejvíce pálí. Je to útok, který potřebuje posílit. Vysněnou posilou je Harry Kane.

Kane do Realu Madrid!

94 % fanoušků, kteří hlasovali v anketě na Bilybalet.cz, volá po posile již v zimním přestupovém období. Tři čtvrtiny hlasujících žádají o posilu do útoku Realu Madrid.

Vedení Los Blancos by mělo investovat do příchodu Harryho Kanea, soudí 24 % hlasujících. Na druhém místě se umístil Hazard (16 %) a třetí byl Neymar (14 %). Na dalších místech se umístili Iciardi (13 %) a Mbappé (10 %). 

Podobně dopadla i mezinárodní anketa vyhlášená deníkem Marca, do které se zapojilo více než 100 tisíc hlasujících. anketě tohoto španělského listu zvítězil Kane dokonce s 34 % hlasů mezi Španěly a 29 % na anglické verzi stránek.

Ceballos by měl více hrát

Z posil, které Real Madrid přivedl toto léto, by podle fanoušků z Česka a Slovenska měl více hrát hlavně Dani Ceballos. Španělský záložník získal podporu 57 % hlasujících.

Jednadvacetiletý fotbalista odehrál zatím pouze 13 zápasů, přičemž v La Lize byl v základní sestavě pouze dvakrát. Na hřišti Alavésu se za důvěru poděkoval dvěma góly.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!