MARODKA: Jak vypadá situace s hráči před odvetou s Chelsea? Jak jsou na tom Valverde či Mendy?

Čas 02. 05. 2021, 16:29 | Autor S3F1K
Fede Valverde proti Šachtaru
Fede Valverde proti Šachtaru

V tomto článku jsme se pokusili shrnout informace o všech hráčích, kteří laborovali nebo laborují s nějakým zraněním. Půjde-li vše dobře, Zidanovi budou na Stamford Bridge scházet, z celé soupisky, pouze dva hráči.

Začněme u kapitána Realu Sergia Ramose. Ten již naplno trénuje a je jisté, že na zápas bude připraven. Zda jej Zidane ihned nasadí do základní sestavy, to je otázka, na kterou si budeme muset počkat do středečního večera. Tak jako tak, lídr obrany je zpět a bude připraven hrát.

Pak se podíváme na jeho kolegu z obrany Marcela. Ten si musí splnit své povinnosti, o čemž jsme již psali zde. Ale ani to jej v nominaci nijak neovlivní, v případě nutnosti se Brazilec vydá do Londýna soukromým letadlem v den zápasu, čili o den později, než zbytek výpravy. I on tedy bude připraven.

I další hráč je z obrany, také z levé strany. Ferland Mendy již dnes pracoval s míčem, čili i on bude zřejmě k zápasu nominován. U Francouze je ale otázkou, v jaké bude kondici, což ví nejlépe trenérský štáb Realu. I Mendy by však mohl být k zápasu povolán.

Týmu rovněž chyběl Federico Valverde, který bojoval s covidem. Středopolař již obdržel první negativní test, musí však počkat ještě na jeden, který by měl dostat dnes. Bude-li opět negativní, dostane Uruguayec povolení vrátit se ke svým spoluhráčům a vydá se s nimi do Londýna.

Posledním hráčem na tomto seznamu je stoper Varane, který v duelu proti Osasuně musel v poločase střídat. Zidane na tiskovce po zápasu řekl, že sám hráč tvrdí, že nejde o nic vážného, nicméně žádné oficiální zprávy z Madridu zatím nepřišly.

Chybět na sto procent ale bude duo Lucas Vázquez a Dani Carvajal.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!