Liga mistrů: Přijde Marcelo kvůli volbám o odvetu v Londýně? Real již situaci řeší

Čas 28. 04. 2021, 17:00 | Autor S3F1K | Zdrojeurofotbal.cz
Marcelo
Marcelo

Brazilskému obránci hrozí, že bude v Lodnýně příští týden chybět? Proč? To zjistíte v článku.

Realu Madrid hrozí, že se příští týden bude muset v semifinálové odvetě Ligy mistrů s Chelsea obejít bez své hvězdy Marcela. Rodák z Ria de Janeiro, který před 10 lety získal rovněž španělské občanství, by totiž měl být den před zápasem členem jedné z komisí v rámci regionálních voleb v Madridu a nemohl by s týmem odcestovat do Londýna.

Uvedl to deník El Mundo. Regionální volby, na nichž by se měl podílet i Marcelův zraněný spoluhráč Victor Chust, se konají 4. května a na pomoc s jejich organizací mohou být povoláni všichni španělští občané zapsaní v seznamu voličů. Za svou práci pak dostávají odměnu 65 eur (zhruba 1700 korun).

Omluveni mohou být jen z velmi vážných důvodů. Real proto již začal s úřady vyjednávat o možném Marcelově uvolnění, podle listu však byla jejich prvotní žádost zamítnuta. V minulosti byli do volebních komisí povoláni třeba brankář Aitor Fernández z Levante nebo Iňaki Williams v Atleticu Bilbao. Oběma však byla účast nakonec prominuta pro jejich souběžně hraný zápas. Zda tak přijde výjimka i v případě Marcela, je zatím nejisté.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!