Vinícius zvyšuje svou důležitost pro tým. Když je v základu, Real Madrid vyhrává

Čas 27. 03. 2021, 14:16 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Vinícius Júnior slaví gól
Vinícius Júnior slaví gól

Přestože se musí neustále vypořádávat s častou kritikou, ukazuje v posledních týdnech Vinícius Junior jasný vzestup formy. I proto dostává mnohem více minut na hřišti než na podzim. Z Brazilce se navíc stává důležitý talisman Zidanova týmu.

Vinícius Junior patří během zápasů pravidelně k nejaktivnějším hráčům Realu. Jako jeden z mála se vůbec nebojí soubojů 1 na 1 a je velmi často úspěšný. Mnohdy ho musí soupeř zastavovat fauly. Jen to proradné zakončení, to dělá Brazilci stále velké problémy. Proto nemá na svém kontě mnohem více gólů.

Tak jako tak, statistika, se kterou přišel deník AS, mluví za vše. V posledních 11 utkáních Realu nastoupil Vinícius Junior do 8 v základní sestavě a... Všechny zápasy Bílý balet vyhrál!

Naopak ve třech duelech, ve kterých Brazilec nefiguroval v základu a na hřiště šel pouze z lavičky, zaznamenal Zidanův tým 2 remízy (Real Sociedad, Atlético) a 1 prohru (Levante). V kolonce výhry svítí nula.

Je tedy zřejmé, že Vinícius má na tým aktuálně velmi dobrý vliv a fanoušci jistě doufají, že postupně ještě zlepší své zakončení, aby z něj mohl být opravdu pořádný postrach soupeřových obran.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!