Prezentace Ferlanda Mendyho. Vážíme si toho, že jste si zvolil právě Real Madrid, uvedl Pérez

Čas 19. 06. 2019, 22:56 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Ferland Mendy
Ferland Mendy

Ve čtvrtek Real Madrid představil již čtvrtou letní posilu. Po Hazardovi, Rodrygovi a Jovićovi vítali fanoušci na Santiago Bernabéu francouzského levého beka Ferlanda Mendyho.

Ferland Mendy podepsal s Realem smlouvu do 30. června 2025. Podle serveru transfermarkt.de se přestupová částka pohybuje ve výši 48 milionů eur. V posledních dvou sezónách byl vyhlášen nejlepším krajním bekem ve francouzské Ligue 1.

Nejprve byl Mendy představen novinářům v prezidentském boxu na Bernabéu, pak následovala tradiční prezentace před fanoušky na Bernabéu.

Florentino Pérez:

Zažíváme nyní vzrušující dny. Jsme v procesu, kdy dáváme dohromady novou éru, která naplní všechny sny Realu Madrid.

Chceme zdokonalit a vylepšit kvalitu tohoto týmu. Týmu, který v posledních letech významně přispěl k úžasné historii Realu Madrid. Dáváme dohromady tým hráčů, který nám bude v následujících letech přinášet silné zážitky. Nám všem, kteří milujeme Real Madrid.

Pérez

Florentino Pérez na Mendyho prezentaci  (© realmadrid.com)

Dnes se naší součástí stává hráč, který byl v posledních letech nejlepším obráncem ve francouzské lize. Ferlande, vybral jste si Real Madrid, který se od dnešního dne stane vaší velkou výzvou. Jsme si vědomi toho, že o Vás usilovaly všechny velké kluby v Evropě, které Vás chtěly zahrnout do svých projektů. Vážíme si toho, že jste si zvolil právě Real Madrid.

Rozhodl jste pro dres Realu Madrid, protože to bylo Vaším snem. Přivedl Vás se Váš talent, kvalita, práce i velká oběť. To vše provázelo celou Vaši dosavadní kariéru. Kariéru, která Vás dovedla až k dnešnímu dni, kdy jste se stal součástí Realu Madrid. Jste skvělým příkladem pro všechny. V životě se nikdy nevzdáváte a neustále překonáváte překážky.

Již nyní jste součástí francouzské reprezentace. Každý o Vás hovoří jako o jedné z největších nadějí francouzského fotbalu. Jste silný, rychlý hráč. Máte skvělé předpoklady pro podporu útočné fáze, umíte být nebezpečný. Od tohoto dne je Real Madrid součástí Vašeho života. Tento stadion je Vaším domovem, a my uděláme vše pro to, abyste se Vy i Vaše rodina cítili šťastní.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!