Nenakupujte v lednu, varuje Real Schuster. Capello by přivedl Iciardiho

Čas 15. 10. 2018, 19:46 | Autor thjuks
Mauro Icardi je oporou Interu Milán
Mauro Icardi je oporou Interu Milán

Realu Madrid se nedaří v útoku, v posledních čtyřech zápasech vyšel gólově naprázdno. Alarmující fakt. Není tedy divu, že světový tisk spekuluje o tom, že Real Madrid posílí už během zimního přestupového období.

Bývalý trenér i hráč Realu Madrid Bernd Schuster varuje, aby byl královský klub opatrný. „Nepřiváděl bych nikoho v lednu. Když chcete přivést nějakou hvězdu nebo někoho, kdo vám pomůže, myslím, že je s ním něco špatně, pokud mu klub v té době dovolí odejít,“ zamyslel se Schuster pro španělský tisk. „Těžko dovolí odejít hráči, který vstřelí 20 gólů.“

Naopak další bývalý kouč Los Blancos Fabio Capello naopak nabádá k okamžitému nákupu Maura Iciardiho, elitního útočníka Interu Milán. „Jsem fanouškem Iciardiho,“ přiznal. „Pokud bych byl v Realu, koupil bych ho okamžitě. Je to specialista na pokutové území, stejné jako byl Cristiano Ronaldo během jeho působení v Realu Madrid. Je to hráč, který má čich na góly. Ví, jak se v pokutovém území pohybovat jako málokdo. Pokud dostane tři balony, trefí všechny tři.“

Velkým tématem posledních dní je posílení o Edena Hazarda, který si svými komentáři vyloženě říká o přestup do Realu Madrid. Sám však vyloženě přiznal, že v zimě to nepůjde. „Nechci jít do konfliktu s klubem, Chelsea mi toho dala hodně,“ řekl nedávno. V zimě s Hazardem v Realu nepočítejme.

Chceš, aby Real Madrid posílil již v zimním přestupovém období? Pokud ano, jakého hráče si přeješ? V komentářích uvítáme každý názor.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!