Měsíčník Bílého Baletu: Na co se můžete těšit a proč oživne Skupina věrných Madridistas?

Měsíčník Bílého Baletu: Na co se můžete těšit a proč oživne Skupina věrných Madridistas?

Podobně jako hráči, i my jsme po náročné sezoně potřebovali trochu odpočinout. Částečně jsme k tomu využili MS a už nějakou dobu jsme zpět v plné síle. A protože máme nadále velké plány, vznikl formát článku, ve kterém vás budu pravidelně informovat o novinkách.

Nejednou jsem na tomto místě psal o tom, že bez vás, věrných čtenářů našeho portálu, by naše práce už dávno nedávala smysl. Jsem moc rád, že v tuto chvíli naopak cítíme velkou chuť a motivaci. I po více než deseti letech nás to strašně baví.

Ale dost sentimentu. Důvodem, proč toto nyní píšu, jsou naše další plány. Jak jste si asi zvykli, nemáme je malé. Vím, že se ne vždy všechno podařilo, ale pokud se nyní podívám na náš web, jsem na spoustu věcí hrdý.

A jsem také moc rád, že se skvěle daří našim kamarádům z Merengues.cz. V žádném případě se nebereme jako konkurence. Naopak si navzájem moc přejeme úspěch. Jsme přece fanoušci Realu Madrid!

Měsíčník Bílého baletu

Nyní už ale k plánům BilyBalet.cz. První, maličkou novinkou, bude právě tento článek, který budu vydávat vždy na začátku měsíce. Chci se v něm ohlédnout za tím, co se nám podařilo, ale hlavně vám nabídnout informace, které vás často zajímají.

Samozřejmostí budou informace o novinkách, které chystáme. Určitě mě bude hodně zajímat i váš názor na spoustu věcí. Proto budu moc rád za komentáře. A nebojte, konstruktivní kritiku velmi rád přijmu. Ta nás všechny posouvá zase dál.

V „měsíčníku Bílého Baletu“ také vždy prozradím, které akce na následující období chystáme. A tím už se dostáváme k hlavnímu tématu dnešního článku.

Skupina věrných Madridistas je zpět!

Rozhodli jsme se totiž ze spánku probudit Skupinu věrných Madridistas! Kdo si nepamatuje, šlo o naši alternativu oficiálního fanklubu, která tehdy splnila svůj cíl.

Nadále ale neměla příliš význam, proto jsme se rozhodli v ní aktivně nepokračovat. To nic nezměnilo na našich aktivitách, které byly, jsou a budou. Za to jako organizátor ručím.

Právě nyní nám ale dává znovuzrození Skupiny věrných Madridistas neboli SVM opět smysl. Oficiálního statusu se nám i přes splnění veškerých podmínek nedaří dosáhnout, ale nebudeme smutnit a naopak zkusíme propojit české a slovenské fanoušky Realu jinak.

Půjde sice o neoficiální fanklub, ale o to aktivnější by měl být. V první fázi nám půjde hlavně o informovanost fanoušků a společné sledování zápasů. To vše završí velký podzimní sraz.

Pokud se naše aktivity střetnou se zájmem fanoušků, pustíme se do dalších věcí. Od kartiček přes suvenýry až po zajímavé slevy a výhody. To vše máme v plánu.

O dalším vývoji SVM vás budeme informovat během srpna. Věřím, že je na co se těšit!

Přestupové období na BilyBalet.cz

Srpen bude pro fanoušky Realu Madrid hodně zajímavý nejen z pohledu začátku sezony, ale také díky neustálým přestupovým spekulacím. Věříme, že madridský gigant se svou aktivitou ještě neskončil. Proto vám průběžně přinášíme obsáhlý servis.

Vím, že si někdo občas na spekulace postěžuje. Berte to ale prosím tak, že se snažíme fanoušky informovat obecně. Nehledáme senzace a snažíme se každou zprávu brát s dostatečnou mírou racionality. To se snažíme do článku pronést.

Určitě v tom chceme pokračovat. Kromě mnoha článků můžete sledovat naše aktualizované přestupové spekulace online. Hotové příchody i odchody a další zajímavosti pak najdete v sekci přestupy.

Legendy a osobnosti Realu

Víme, že vás baví články o legendách našeho milovaného klubu. Proto bude Hleďas nadále pokračovat v seriálu „Já, legenda“. Kdo bude další? Malá (velká) nápověda – CR7 🙂

Nebude to ale jen o tomto skvělém seriálu. Zároveň chceme pravidelně přinášet profily a zajímavosti o našich osobnostech. Ať už půjde o aktuální nebo bývalé hráče.

V dohledné době se těšte například na analýzu Garetha Balea, milníky Zinedina Zidana nebo pikantnosti kolem Sergia Ramose. Věřím, že vás tento obsah osloví.

Dokázal bych psát ještě hodně dlouho, ale něco si nechám zase na příště. Závěrem bych vám chtěl ještě jednou poděkovat za přízeň a zároveň vás požádat, abyste nám ji zachovali.

P.S. Někdy prosím o trochu trpělivosti, pořád je to jen náš koníček 🙂

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


18 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Florentino Pérez připravuje revoluci. Pracuje na nové vlastnické struktuře klubu
Nezařazené

Florentino Pérez připravuje revoluci. Pracuje na nové vlastnické struktuře klubu

Florentino Pérez pracuje na revoluci ve vlastnictví klubu. Prezident Realu Madrid hledá takovou strukturu, která podle něj v budoucnosti nejlépe…
Carragher: Real měl City pod kontrolou. Výkon Los Blancos byl impozantní, přidal se Henry
Nezařazené

Carragher: Real měl City pod kontrolou. Výkon Los Blancos byl impozantní, přidal se Henry

Hráčům Bayernu Mnichov po postupu proti Arsenalu notnou chvíli trvalo, než po konci jejich zápasu opustili svoji šatnu. Proč? Nechtěli…
Specialista na Manchester. Bude Rodrygo klíčem k úspěchu?
Nezařazené

Specialista na Manchester. Bude Rodrygo klíčem k úspěchu?

Manchester City je jednou z oblíbených Rodrygových obětí v Lize mistrů. Brazilec se v této soutěži cítí skvěle a na evropské scéně se…
OFICIÁLNĚ: Viniho rasisticky uráželi v Barceloně i Madridu. Real podal stížnost na státní zastupitelství
Nezařazené

OFICIÁLNĚ: Viniho rasisticky uráželi v Barceloně i Madridu. Real podal stížnost na státní zastupitelství

Vinícius Júnior se v průběhu tohoto týdne hned dvakrát stal terčem nenávistných a rasistických projevů. A to přitom Real Madrid ani…