MARCA: Ancelotti požádal Nacha, aby zůstal v Realu ještě jeden rok

MARCA: Ancelotti požádal Nacha, aby zůstal v Realu ještě jeden rok
Nacho (zdroj: realmadrid.com)

Nacho se ještě definitivně nerozhodl, ale stále váhá, co má dělat. Před několika měsíci oznámil klubu, že hodlá odejít. Jednou z posledních věcí, kterou italský trenér Carlo Ancelotti udělal před odjezdem na dovolenou, byl rozhovor s Nachem. Snažil se ho přesvědčit, aby strávil další sezonu v barvách Los Blancos. Informuje o tom deník MARCA.

Trenér Nachovi své přání řekl z očí do očí už před několika týdny, ale v posledních dnech se ti dva znovu setkali. Ancelotti požádal obránce, aby změnil své rozhodnutí odejít a byl v týmu ještě jednu sezónu. Pro Carletta je Nacho ideálním vůdcem skupiny a příkladným kapitánem, který během jednoho roku zvedl nad hlavu tři trofeje a byl vzorem pro mladší spoluhráče i fanoušky.

Nedělej nic bláznivého, zůstaň tady, zůstaň s námi, zůstaň v Realu Madrid,“ řekl trenér podle deníku MARCA Španělovi a snažil se mu zabránit, aby připravil tým o potenciál a rovnováhu. Je s vědom, že Nacho je pro tým cenný, když hraje, ale i když se na hřišti neobjeví.

Setkání s Florentinem Pérezem

Před několika měsíci se Nacho rozhodl, že je to jeho poslední sezona v Realu Madrid, a oznámil to trenérovi i Florentinu Pérezovi. Nyní má pochybnosti a vše, co se v posledních týdnech stalo, včetně úspěchů a následných oslav, se stalo dobrým argumentem pro to, aby zůstal. Žádné pevné rozhodnutí ze strany obránce zatím nepadlo.

Jeho první možností, kterou celou dobu zvažoval, byl přesun i s rodinou do Spojených států, ale to se zatím neuskutečnilo. Posledním týmem, který se objevil na obzoru, je Al-Nassr, ale to není nic, o co by Nacho stál, alespoň zpočátku. Nabídka na další sezonu v Realu Madrid pak zůstává v platnosti.

Rozhovory s Ancelottim

Bylo by zajímavé, kdyby to byl právě trenér, kdo by nakonec obránce přesvědčil, aby v týmu pokračoval ještě jednu sezonu. Nacho se totiž rozhodl odejít, protože se necítil plně doceněn tím, co mu Ancelotti na hřišti nabízel.

Kromě zisku trofeje ve Wembley nastoupil Nacho ve dvanácti ze třinácti zápasů Realu Madrid v Lize mistrů. Chyběl pouze v prvním zápase proti Manchesteru City. V ostatních byl na hřišti přítomen a dokázal čelit hráčům jako Haaland a Harry Kane.


Zdroj: marca.com

3 Komentářů

 • Avatar

  Po pár zápasoch v základe som odpočítaval dni do konca sezóny a kedy konečne odíde. Ale to, ako sa po pár týždňoch rozohral, bolo fakt skvelé a jeho forma gradovala a gradovala. Určite by bolo fajn aby ostal, ale musí hrávať aspoň raz za 2 týždne aj vtedy, keď budú zvyšní 3 stopéri zdraví.

  Btw admin – to fakt nejde spraviť niečo s tým prihlasovaním? Dnes som sa tu už prihlasoval tak 3krát a stránku s týmto článkom som musel refreshnúť asi tak 5krát, kým zaregistrovala, že som prihlásený… hrôza!

  7
  0
 • Avatar

  či by nebolo lepšie dať už šancu mlademu Marinovi :thinking: s „maličkym“ Alavesom skoncil na 10.mieste a hral tam pravidelne zaklad…

  0
  0

Přidat komentář

Související články

MARCA: Mendy je blízko prodloužení smlouvy s Realem Madrid!
Mužstvo

MARCA: Mendy je blízko prodloužení smlouvy s Realem Madrid!

Podle José Félixe Díaze z deníku MARCA je prodloužení smlouvy Francouze Mendyho blízko realitě. Zajištění situace levého obránce bylo jednou…
Zaplatí se Mbappého přestup z prodeje dresů? Odborník vyvrací letitý mýtus
Mužstvo

Zaplatí se Mbappého přestup z prodeje dresů? Odborník vyvrací letitý mýtus

Zájem o dresy Kyliana Mbappého je obrovský, ale zaplatí se Francouzův přestup, nebo dokonce jeho plat? Kylian Mbappé se již…
První sponzorská smlouva Mbappého po přestupu do Madridu. Těžit z ní bude i Real
Mužstvo

První sponzorská smlouva Mbappého po přestupu do Madridu. Těžit z ní bude i Real

Útočník podepsal svou první sponzorskou smlouvu jako hráč Realu Madrid. Královský celek může na této aktivitě svého hráče také vydělat.…
AS: Stále větší napětí kolem Lunina
Mužstvo

AS: Stále větší napětí kolem Lunina

Budoucnost Andrije Lunina je stále zahalena mlhou nejistoty. Svůj podíl na tom má i osobnost Jorgeho Mendese, portugalského agenta, který…