BilyBalet.cz slavil 10 let! Historický sraz Madridistas okořenil fotbal i mediální pozornost

  BilyBalet.cz slavil 10 let! Historický sraz Madridistas okořenil fotbal i mediální pozornost

  Na tento víkend mnoho z českých a slovenských fanoušků Realu Madrid dlouho nezapomene. Od pátku do neděle totiž proběhl avizovaný sraz Madridistas a oslavy desetiletého výročí našeho portálu. Vše se vydařilo na výbornou a neunikli jsme ani pozornosti největšího českého sportovního webu!

  Rekordní účast a páteční program

  Už před srazem bylo jasné, že se nás sejde rekordní počet a opravdu tomu tak bylo. A tak jsme se v 16:30 v pražských Letňanech postupně sešli. Nechyběla naprostá většina redakce BilyBalet.cz v čele se zakladateli Podvinhem a Thjuksem. Dorazili také současně nejaktivnější redaktoři LarinS3F1K, Hleďas a Ondra. Jen Laša nemohl dorazit a tak se staral celý víkend o web, za což mu děkujeme!

  Přivítali jsme také staré dobré tváře, které to s námi táhnou už opravdu dlouhou dobu. Například Peči byl už na prvním srazu před více než 8 lety, řadu let už jezdí na srazy Jony, Honza, Kalič či Marty. A nechyběla ani slovenská kolonie v čele s Tomem, který dokonce přiletěl z Amsterdamu, kde nyní pracuje! Toho doplnili Mino a Majci.

  Samozřejmě jsme se těšili také na nové tváře. Poznali jsme tedy vtipnou dvojku z Brna Michala a Toma, Filipa, Standu, Kubu, Maxe a Petra Verbíře, bratra legendárního teplického fotbalisty, který fandí Realu Madrid už skoro 30 let! Všichni noví kluci skvěle zapadli a nic nám nebránilo sraz pořádně rozjet.

  Po ubytování v krásném Sportareálu v Satalicích dostal každý speciální srazové tričko, aby všichni na první pohled poznali, že tohle není obyčejný sraz! Večer jsme strávili v Pivovaru Marina, kde ještě každý nafasoval upomínkové předměty.


  Je jasné, že jsme u piva probrali Real Madrid skrz na skrz. Šlo o velmi příjemný večer, který končil až nad ránem. Co se dělo po půlnoci, jsme se ale rozhodli nezveřejňovat 🙂 

  Sobotní zápas a výhra nad Málagou

  V sobotu nás čekal hodně nabitý program. Všechno začalo již dopoledne, kdy jsme se rozdělili na dva týmy Realu Madrid a zahráli si proti sobě fotbal na velkém hřišti. Každý tým měl dokonce i trenéra. Nakonec se radoval Martyho tým z výhry 9:5.

  Po zápase jsme měli chvíli čas na potřebnou regeneraci a následně jsme procvičili svoje vědomosti. Připraveny totiž byly dva kvízy, jeden na téma Realu Madrid a jeho historie, druhý na téma webu BilyBalet.cz a srazy Madridistas. První nakonec díky rozstřelu vyhrál těsně Ondra, ve druhém jasně triumfoval Peči. Oba si odnesli ceny.


  Pak už následoval přesun do Sportbaru U Zábranských, kde jsme na plátně sledovali zápas Realu Madrid proti Málaze. Prožili jsme si až nečekané nervy, ale nakonec jsme mohli slavit rozhodující gól Cristiana Ronalda a hlavně důležité tři body.

  Tím jsme ale nekončili a chvíli po zápase se přesunuli na nedaleký bowling. Zde jsme, jak se na fanoušky Realu patří, předváděli pochopitelně fantastické výkony. Kromě Podvinha, který si poranil ruku při obětavém zákroku při fotbale 🙂 

  Každopádně i sobotní noc se pořádně protáhla a opět musím uplatnit zásadu nezveřejňování detailů. Kdo byl, ví proč. Kdo nebyl, měl by příště být!

  V neděli už byl program jednoduchý, protože většina musela chytit dobré spoje domů, proto někteří obětavci vstávali brzy. Ti, co si mohli přispat, ještě absolvovali společnou snídani. Pak už byla na řadě méně oblíbená věc – rozloučení. Ale co se dá dělat, i to musí vždy přijít.

  Všem, kdo se histrorického srazu Madridistas zúčastnili, každopádně patří obrovské díky. Jako organizátor mnoha akcí mohu upřímně říct, že lepší nepamatuji. Hala Madridistas!

  Sraz Madridistas na Sport.cz a Fotbalpraha.cz

  Náš velký sraz a sobotní zápas neunikl ani pozornosti českých médií. Dostali jsme se dokonce na nejnavštěvovanější sportovní portál v Česku Sport.cz. Mnoho z vás nás dokonce mohlo najít na úvodní stránce Seznam.cz.

  V článku se psalo o našem zápase, srazu i několika členech naší party. Za web BilyBalet mluvil jeden ze zakladatelů Podvinho. Největší pozornost redaktora vzbudil Petr Verbíř a „posila z Nizozemska“ Tomáš Piliar.

  Článek o srazu Madridistas na Sport.cz ZDE>>>

  Všimli si nás rovněž na webu o pražském fotbale Fotbalpraha.cz, kterému Podvinho poskytl rozhovor nejen o našem srazu.

  Rozhovor s Podvinhem na Fotbalpraha.cz ZDE>>>

  Přestože šlo o historickou a unikátní akci portálu BilyBalet.cz, určitě nebyla poslední! Proto nás i nadále sledujte a nebojte se mezi nás přijet. Jde o nezapomenutelný zážitek. Hala Madrid!

  Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


  14 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Kdo je Endrick Felipe? Brazilský talent s extrémní silou a talentem větším než Vinícius Júnior
  Nezařazené

  Kdo je Endrick Felipe? Brazilský talent s extrémní silou a talentem větším než Vinícius Júnior

  Kdo vlastně je Endrick Felipe, o kterého se má Real Madrid ucházet? Představujeme text o Brazilci, který napsal analytik Albert…
  Liga mistrů FANTASY 6. kolo: Hraj zdarma, poskládej sestavu a vyhraj zájezd na Real!
  Nezařazené

  Liga mistrů FANTASY 6. kolo: Hraj zdarma, poskládej sestavu a vyhraj zájezd na Real!

  Real Madrid včera odehrál šlágr na půdě Realu Sociedad a už se musí soustředit na poslední kolo základní skupiny Ligy…
  Problémy v PSG, Mbappé si stěžoval na Neymara: Mně by takhle nikdy nenahrál!
  Nezařazené

  Problémy v PSG, Mbappé si stěžoval na Neymara: Mně by takhle nikdy nenahrál!

  Zajímavou scénku mohli vidět fanoušci ve víkendovém zápase PSG proti Montpellieru. Hvězdný Kylian Mbappé předvedl po svém vystřídání na lavičce…
  Exkluzivní rozhovor s Radkem Bejblem: Život v Madridu, derby s Realem i „blázen“ Simeone
  Nezařazené

  Exkluzivní rozhovor s Radkem Bejblem: Život v Madridu, derby s Realem i „blázen“ Simeone

  Bývalý český reprezentant Radek Bejbl strávil čtyři sezony v dresu Atlétika Madrid. Zažil tak spoustu městských derby proti Realu a…