Ancelotti: Proti Vallecanu je to další důležitý zápas v rámci celé sezóny

Ancelotti: Proti Vallecanu je to další důležitý zápas v rámci celé sezóny
Carlo Ancelotti (zdroj: realmadrid.com)

Zápasy ve Vallecas jsou vždy těžké. V minulosti tomu tak vždy bylo, v neděli to bude stejné,“ řekl Carlo Ancelotti před nedělním zápasem proti Vallecanu.

„Jdeme hrát proti týmu, který potřebuje bodovat, a který v týdnu změnil trenéra. Mají velkou motivaci. Musíme opět předvést to nejlepší, protože tohle jsou důležité momenty v rámci celé sezóny. Musíme je využít na maximum. Udělali jsme videorozbor a snažili jsme se na Vallecano připravit tím nejlepším možným způsobem. Je to další důležitý zápas v sezóně.

Tchouaméni jako střední obránce

Až se uzdraví naši stopeři, tak Tchouaméni nebude muset na stoperu hrát a vrátí se na svoji klasickou pozici. Rüdiger se vrátí brzy, Militao a Alaba budou ještě chvíli chybět. Tchouaméniho jsme brali jako pivota, ne jako stopera. Ukázal ale, že může týmu vypomoct také ve středu obrany, na novou roli si rychle zvykl. Ukazuje, jak chytrý hráč to je.

Modrić

Jednou jsem s ním už o jeho pozici hovořil, myslím, že dostatečně. Pro hráče, který byl během své kariéry zvyklý hrát každý zápas, je těžké sedět teď na lavičce. Chápu ho a respektuji ho. Jeho chování je příkladné. Je to profesionál, který nadále tvrdě dře, aby byl připraven hrát. Pro každý zápas je k dispozici, může nastoupit i v neděli. Je velmi důležitý v kabině. Luka je velmi uznávaný hráč, který je příkladem pro ostatní, jak by se měl chovat profesionál. Nadále je velmi důležitou součástí našeho týmu.

Rodrygo

Velmi si cením defenzivní práce našich útočníků. Většinou hráči s největší kvalitou jsou ti, kteří se příliš nevracejí zpátky. To ale není případ Rodryga. V posledních dvou utkáních naši útočníci svojí prací přispěli k tomu, že jsme dvakrát udrželi čisté konto.

Zvěsti o Mbappém

Připadá vám, že bych byl nějak nervózní z toho? Ne. A na příští tiskové konferenci to bude stejné.

Proslovy před zápasy

Je to nápad, který vznikl před začátkem této sezóny. Před každým zápasem vybereme jednoho hráče, který k ostatním před začátkem promluví. Je to dobrá tradice. Myslím, že je dobré, když jeden hráč věnuje chvíli k tomu, aby povzbudil své spoluhráče.

Arda Güler

Je v pohodě. Může hrát od začátku, je v dobré kondici. Nyní se musí poprat s konkurencí, která tu je. Musíme s ním mít trpělivost.

Prodlužování smluv

Hráčům od určitého věku se tady prodlužuje smlouva jen na rok. Je to politika Realu Madrid. Roční smlouvu dostali hráči jako Modrić, Kroos nebo Nacho. S Modrićem jsem o tomhle hovořil před měsícem. Myslím, že je to všem jasné a respektují to.

Vyváženost sestavy

Musí vždy hrát ti nejlepší. Důležité je, aby v týmu byla zachována rovnováha, nejdůležitější je pak kvalita a vyváženost. Pokud tohle dokážete zkombinovat, můžete být úspěšní.

Mbappé

Slyšel jsem, co se v průběhu tohohle týdne stalo a chápu, že je to pro vás hlavní téma. Pro mě je však hlavním tématem nedělní zápas proti Vallecanu. My se musíme soustředit na to, abychom tuhle sezónu zakončili co nejlépe. V neděli nás čeká životně důležitý zápas pro vývoj sezóny. Rád bych s týmem zakončil tento ročník s trofejí. Na přemýšlení i příští sezóně bude ještě hodně času.


Zdroj: realmadrid.com

Přidat komentář

Související články

OFICIÁLNĚ: Viniho rasisticky uráželi v Barceloně i Madridu. Real podal stížnost na státní zastupitelství
Nezařazené

OFICIÁLNĚ: Viniho rasisticky uráželi v Barceloně i Madridu. Real podal stížnost na státní zastupitelství

Vinícius Júnior se v průběhu tohoto týdne hned dvakrát stal terčem nenávistných a rasistických projevů. A to přitom Real Madrid ani…
Camavinga zahrál skvěle proti Vigu. Měl by na pivotu dostat přednost před Tchouaménim?
Nezařazené

Camavinga zahrál skvěle proti Vigu. Měl by na pivotu dostat přednost před Tchouaménim?

Jednoznačné a přesvědčivé vítězství Realu Madrid nad Celtou Vigo přineslo několik témat: Arda se dočkal první trefy, Vini opět budil…
Krize se stopery se prohlubuje. Na sobotu nejistý také Nacho!
Nezařazené

Krize se stopery se prohlubuje. Na sobotu nejistý také Nacho!

Klíčový zápas pro vývoj v La Lize se blíží mílovými kroky. Už v sobotu budou Los Blancos hrát na Bernabéu proti Gironě…
Odchovanci torpédují Real. V lize mu dali téměř polovinu gólů
La Liga

Odchovanci torpédují Real. V lize mu dali téměř polovinu gólů

Být jednou z nejplodnějších mládežnických líhní ve Španělsku a v Evropě má pro Real Madrid sportovní (Carvajal, Nacho, Lucas Vázquez, Joselu, Fran…