Zinedine Zidane: Tým vynaložil velké úsilí, aby předváděl hru na této úrovni

Zinedine Zidane: Tým vynaložil velké úsilí, aby předváděl hru na této úrovni

Můj tým neustále tvrdě pracuje na tom, aby hrál na takové úrovni, jako jste viděli proti Valencii. Je skvělé vidět u mých hráčů takovou dynamiku. Na předzápasové tiskové konferenci jsem říkal, že k úspěchu tady musíme předvést to nejlepší. Nevím, zda tohle byl strop mého týmu, ale s jeho výkonem jsem spokojen, řekl na pozápasové tiskové konferenci Zinedine Zidane.

Mám radost z toho, co moji hráči předvedli. Je obtížné určit, který z nich byl v utkání nejlepší. Jsem nadšený z Isca. Branku, kterou vstřelil, už potřeboval dát. Kroosova vynalézavost byla fantastická. U Modriće musím ocenit jeho střelu šajtlí. Je to jeho specialita. Co moji svěřenci předvedli je přesně to, co trenér chce od svých hráčů vidět. Byli jsme fyzicky skvěle připraveni. S kondicí jsem spokojen. Nyní si musíme odpočinout, ale od čtvrtka se již budeme připravovat na finálový zápas.

Pět záložníků. „Mohli jsme do útoku nasadit křídelníky, ale rozhodl jsem se pro Isca s Modrićem, díky čemuž měli krajní obránci více prostoru. Naše sestava byla velice ofenzivní. Nejdůležitější bylo, že se nám dařilo hrát na polovině soupeře, neustále na něj dotírat a dělat jim naším presinkem velké problémy.

Po změně stran jsme měli zápas zcela pod kontrolou. V každém utkání se snažíme vymyslet něco nového, čím soupeře zaskočíme, to je vše. Věci šly tak, jak jsme si řekli a přáli, ale další zápas bude zase o něčem jiném. Z našeho výkonu mám ale radost.

Baleův návrat. „V tuhle chvíli není připraven. Tento týden netrénoval, musíme si promluvit o jeho stavu nejprve s lékaři. V tuhle chvíli je ale nejdůležitější, že jsme předvedli skvělý výkon.

Luka Jović. „Navzdory tomu, že nedal branku, jsem s jeho výkonem spokojen. Myslím, že hrál dobře. Měl jednu velkou šanci skórovat, pracoval tvrdě pro tým. Je to pro něj těžké. Dlouho nehrál. Ale rozhodující je jeho práce na trénincích a hřišti. Jsem si jistý, že moc touží vstřelit branku. Do zápasu ale dal všechno, a svým výkonem přispěl k naší výhře. Jsme tým.

Iscovo představení. „Mám z něj velkou radost. Nepřipadal mi v předchozích zápasech zachmuřený. Všichni moji hráči si nyní vedou dobře. Snažíme se s trenérským štábem z hráčů dostat to nejlepší. Musíme v tom hlavně pokračovat, zatím se nám to daří. Pokaždé, když takto s hráčem pracujete, a on vám pak předvede něco podobného, jako Isco proti Valencii, je to pro trenéra pozitivní.


Zdroj: realmadrid.com

1 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Relevo: Real si nechává otevřené dveře pro odchod Mendyho
Mužstvo

Relevo: Real si nechává otevřené dveře pro odchod Mendyho

Smlouva Francouze, který prožívá jednu ze svých nejlepších sezon v barvách Realu Madrid, končí v roce 2025. Klub však nevylučuje,…
Tři ze čtyř nejhodnotnějších hráčů světa má pod smlouvami Real Madrid
Mužstvo

Tři ze čtyř nejhodnotnějších hráčů světa má pod smlouvami Real Madrid

Real Madrid má ve svých řadách tři nejdražší fotbalisty světa – Kylian Mbappé, Jude Bellingham a Vinícius mají hodnotu 180…
Relevo: Real už zná datum Mbappého představení na Santiago Bernabéu
Mužstvo

Relevo: Real už zná datum Mbappého představení na Santiago Bernabéu

Po sedmi letech „telenovely“ mezi Realem Madrid, PSG a samotným hráčem je už nyní akvizice Kyliana Mbappého považována za nejmedializovanější…
Carvajal: Fotbal není matematika, nejde o to, dát dohromady dobré hráče
Mužstvo

Carvajal: Fotbal není matematika, nejde o to, dát dohromady dobré hráče

Dani Carvajal poskytl rozhovor deníku MARCA. Španěl se rozpovídal především o své uplynulé sezoně a o nejpamátnějších momentech, které ho…