Zinedine Zidane: Tým vynaložil velké úsilí, aby předváděl hru na této úrovni

  Zinedine Zidane: Tým vynaložil velké úsilí, aby předváděl hru na této úrovni

  Můj tým neustále tvrdě pracuje na tom, aby hrál na takové úrovni, jako jste viděli proti Valencii. Je skvělé vidět u mých hráčů takovou dynamiku. Na předzápasové tiskové konferenci jsem říkal, že k úspěchu tady musíme předvést to nejlepší. Nevím, zda tohle byl strop mého týmu, ale s jeho výkonem jsem spokojen, řekl na pozápasové tiskové konferenci Zinedine Zidane.

  Mám radost z toho, co moji hráči předvedli. Je obtížné určit, který z nich byl v utkání nejlepší. Jsem nadšený z Isca. Branku, kterou vstřelil, už potřeboval dát. Kroosova vynalézavost byla fantastická. U Modriće musím ocenit jeho střelu šajtlí. Je to jeho specialita. Co moji svěřenci předvedli je přesně to, co trenér chce od svých hráčů vidět. Byli jsme fyzicky skvěle připraveni. S kondicí jsem spokojen. Nyní si musíme odpočinout, ale od čtvrtka se již budeme připravovat na finálový zápas.

  Pět záložníků. „Mohli jsme do útoku nasadit křídelníky, ale rozhodl jsem se pro Isca s Modrićem, díky čemuž měli krajní obránci více prostoru. Naše sestava byla velice ofenzivní. Nejdůležitější bylo, že se nám dařilo hrát na polovině soupeře, neustále na něj dotírat a dělat jim naším presinkem velké problémy.

  Po změně stran jsme měli zápas zcela pod kontrolou. V každém utkání se snažíme vymyslet něco nového, čím soupeře zaskočíme, to je vše. Věci šly tak, jak jsme si řekli a přáli, ale další zápas bude zase o něčem jiném. Z našeho výkonu mám ale radost.

  Baleův návrat. „V tuhle chvíli není připraven. Tento týden netrénoval, musíme si promluvit o jeho stavu nejprve s lékaři. V tuhle chvíli je ale nejdůležitější, že jsme předvedli skvělý výkon.

  Luka Jović. „Navzdory tomu, že nedal branku, jsem s jeho výkonem spokojen. Myslím, že hrál dobře. Měl jednu velkou šanci skórovat, pracoval tvrdě pro tým. Je to pro něj těžké. Dlouho nehrál. Ale rozhodující je jeho práce na trénincích a hřišti. Jsem si jistý, že moc touží vstřelit branku. Do zápasu ale dal všechno, a svým výkonem přispěl k naší výhře. Jsme tým.

  Iscovo představení. „Mám z něj velkou radost. Nepřipadal mi v předchozích zápasech zachmuřený. Všichni moji hráči si nyní vedou dobře. Snažíme se s trenérským štábem z hráčů dostat to nejlepší. Musíme v tom hlavně pokračovat, zatím se nám to daří. Pokaždé, když takto s hráčem pracujete, a on vám pak předvede něco podobného, jako Isco proti Valencii, je to pro trenéra pozitivní.


  Zdroj: realmadrid.com

  1 Komentářů

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…