Veterán Realu Madrid má pochybnosti o své kontinuitě po této sezoně

  Veterán Realu Madrid má pochybnosti o své kontinuitě po této sezoně
  Toni Kroos a Rodrygo (zdroj: realmadrid.com)

  Záložník Realu Madrid Toni Kroos se stále více obává o svou kontinuitu po probíhající sezoně a Sergio Santos píše, že důvod nesouvisí pouze s jeho osobními preferencemi, ale souvisí také s řadou zranění, která utrpěl v posledních sezonách.

  Ve svých 34 letech zůstává německý reprezentant klíčovým členem plánu Carla Ancelottiho, a přestože zahájil probíhající sezonu jako alternativa, jeho důležitost se znovu projevila po zranění Eduarda Camavingy a Aureliena Tchouameniho.

  Jaká je budoucnost Toniho Kroose?

  Kroosova budoucnost v Realu Madrid zcela závisí na jeho osobním odhodlání, protože jeho vztah s prezidentem klubu Florentinem Pérezem nemá obdoby.

  Před mnoha lety prezidentovi sdělil, že okamžik, kdy se rozloučí s Realem Madrid, bude znamenat konec jeho hráčské kariéry.

  Navíc v roce 2021, po vyřazení Německa z Euro 2021, se záložník rozhodl nevěnovat čas své mezinárodní kariéře jen proto, aby se soustředil na Real Madrid, a toto rozhodnutí bylo zaměřeno na upřednostnění jeho fyzického zdraví během mezinárodních přestávek.

  Co má na srdci?

  Jeho primárním cílem není prodloužit svou kariéru nad rámec jejího optimálního trvání, ale odejít do důchodu v okamžiku, kdy nebude cítit vášeň a význam ve sportu.

  Zranění, které utrpěl během sezony 2021-22, však nadále představuje problémy a dokonce i napětí v oblasti jeho hamstringů se během období nepřetržitého působení zhoršuje.

  Stejně jako minulou sezonu si Kroos nepřeje dělat unáhlené rozhodnutí. Rozhodnutí jako takové se bude točit kolem hodnocení jeho role v průběhu nadcházejících zápasů sezony.

  Kroos má ujištění, že může odejít z klubu podle vlastního uvážení. V klubu se však znovu objevují spekulace, které naznačují, že by mohlo být potřeba ho ještě jednou přesvědčit, aby odložil rozhodnutí ukončit kariéru v Realu Madrid.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: as.com

  2 Komentářů

  • Avatar

   kroos musi pokračovat,nekdo ty mladé musi vést, sice mame jeste Lukitu ale buhvi jak to bude i s ním

   1
   0
  • Avatar

   Takže Toni musí hrát tak, aby to tolik nenamáhal, podle té poznámky o zranění. On nikdy nebyl rychlík a je zkušený, takže s tím určitě problém nemá. Pořád tipuju, že příští rok bude jeho poslední. Přál bych mu, aby si ještě zahrál s Endrickem nebo želvákem nebo kdo přijde, a zkusil urvat tu šestou LM, aby odešel jako naprostý král Německa. Pardon Španělska, král Juan „Pasy“ Kroos. :sweat_smile:

   2
   0

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…