VELKÉ NOVINKY: Spojení s Merengues.cz, vylepšení webu i unikátní klub pro fanoušky

VELKÉ NOVINKY: Spojení s Merengues.cz, vylepšení webu i unikátní klub pro fanoušky

Real Madrid bude mít po reprezentační přestávce nabitý program a vzrušující období čeká také portál BilyBalet.cz. Přichystali jsme si pro vás totiž několik novinek, které náš web výrazně posunou. Navíc chystáme další vylepšení. Na to nejdůležitější se podívejte v článku.

Spojení s webem Merengues.cz

Jak jistě víte, v Česku jsou už mnoho let dva weby o Realu Madrid. Kromě BilyBalet.cz (dříve real-madrid.cz) zásobují fanoušky rovněž kolegové z Merengues.cz (dříve realmadridcf.cz). Již delší dobu jsme se s klukama bavili o spojení našich webů. V posledních týdnech jsme se dohodli a pracovali na tom.

Bohužel kluci nám nakonec oznámili, že již nemají čas a energii na to, aby projekt dál posouvali. Proto se rozhodli web Merengues.cz ukončit. Přesto se jedná o částečné spojení. Věříme, že na web BilyBalet.cz přejdou nejen mnozí příznivci madridského klubu, ale také nadšenci, které baví psát články či jinak tvořit.

Další věcí, která se určitě návštěvníkům bude líbit, bude přesunutí části obsahu. Byla by škoda, aby často velmi pěkný a zajímavý obsah prostě z Merengues zmizel. My zase máme svůj unikátní obsah. Po jeho doplnění vznikne opravdu „nabušený“ web s veškerým servisem.

Díky tomuto spojení tak můžeme vylepšit naše historické sekce, zajímavosti o madridském klubu, zázemí nebo třeba o samotném městu. Věříme, že na tomto spojení budou profitovat především fanoušci Realu Madrid v Česku a na Slovensku. Všichni z Merengues k nám navíc mají dveře otevřené i do budoucna.

Vylepšení webu BilyBalet.cz

Kromě obsahu pracujeme na dalších vylepšeních na našem webu. Část věcí jsme kvůli plánovanému spojení stopli, ale postupně se k tomu budeme vracet.

Už nyní máme například nové sekce k La Lize a Lize mistrů, kde najdete aktualizovanou tabulku, zápasy aktuálního kola nebo třeba nejlepší střelce soutěže. Chystáme také sekci s podrobnými statistikami.

V plánu máme rovněž kromě již zmiňovaného doplnění obsahu vylepšení článků, na které jste zvyklí (preview, report) i přidání nových rubrik. Určitou proměnou projde také domovská stránka. Více si zatím nechám pro sebe 🙂

Klub pro fanoušky

Jednou z hlavních věcí, na které momentálně intenzivně pracujeme, je klub pro české a slovenské fanoušky Realu Madrid. Spustit bychom ho měli ještě v tomto roce. A o co že půjde?

Chceme, aby tento klub pomohl k ještě většímu sdružení fanoušků v Česku a na Slovensku. Cílem klubu bude vyvíjet mnoho aktivit jak v online prostředí tak offline. Zároveň budeme chtít podporovat i vaše akce, aktivity a nápady.

Všichni členové klubu budou moci čerpat mnohé výhody. Aktuálně jednáme s několika partnery a myslím, že to bude pro všechny opravdu zajímavé. Jako bonus bude mít každý z členů klubu přístup k unikátnímu obsahu. Více prozradíme brzy.

Členství v klubu bude pro všechny příznivce Bílého baletu zdarma.

Věříme, že nás všechny společně čeká skvělá budoucnost! Hala Madrid!

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


43 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Konec roku se vší parádou! 30. prosince vyjde 4. číslo magazínu Real v srdci
bilybalet.cz (old id=30)

Konec roku se vší parádou! 30. prosince vyjde 4. číslo magazínu Real v srdci

Madridistas, pozor! Již 30. prosince vyjde poslední magazín Real v srdci roku 2021. A právě uplynulému roku se v něm…
Feliz Navidad! Portál BilyBalet.cz přeje všem fanouškům veselé Vánoce
bilybalet.cz (old id=30)

Feliz Navidad! Portál BilyBalet.cz přeje všem fanouškům veselé Vánoce

Den V nastal. Konec hloupých vtípků, jsou tady Vánoce a my za portál BilyBalet.cz přejeme všem fanouškům Realu Madrid i…
Liga mistrů FANTASY 3. kolo: Vyber hráče, bav se a vyhraj zájezd na fotbal!
bilybalet.cz (old id=30)

Liga mistrů FANTASY 3. kolo: Vyber hráče, bav se a vyhraj zájezd na fotbal!

Již za několik dnů opět uslyšíme známou znělku Ligy mistrů. V úterý a ve středu se odehraje tradičně 16 zápasů…
Speciální AKCE: Sleva 20 % na nový dres Realu Madrid a doprava zcela zdarma!
bilybalet.cz (old id=30)

Speciální AKCE: Sleva 20 % na nový dres Realu Madrid a doprava zcela zdarma!

Dresy naskladněny! Madridistas, zpozorněte! Portál BilyBalet.cz vám přináší společně s partnerem Fan-shop.cz naprosto exkluzivní nabídku. Máme pro vás totiž slevu…